Angry Birds Friends apk indir
Rate this post

Angry Birds’ü Facebook iPhone, iPod touch veya Android cihazınıza indirebilir ve oynayabilirsiniz. İndirilen  Friends uygulamasını başlatın ve onu sevin! Uçan adanızı parmak uçlarınızla kontrol ediyor, kuşlarınızı fırlatıyor ve ekranın her yerinde uçmalarını izliyorsunuz. En sevdiğiniz Angry Birds’ün ilerlemesini izleyin ve adadaki ilerlemenizi görün.

angry birds friends mod apk

Yepyeni rekabetçi turnuvalarla biraz eğlenmeye hazır olun. Oyunu mükemmelleştiren, puanlar ve ödüller kazanan dünyanın en iyi oyuncularına karşı oynayın. Uygulamada  Friends oynamak istediğinizde kullanabileceğiniz iki farklı seçenek bulunmaktadır. Yalnızca altı yeni seviye ve bir lider tablosuna sahip olan, aralarından seçim yapabileceğiniz ücretsiz bir sürüm var, ancak ‘profesyonel’ sürümde çok daha fazla seviye ve bir lider tablosu var ve daha hızlı indiriliyor.

angry birds friends apk

Her hafta düzenlenen rekabetçi turnuvalar çok heyecan verici. Arkadaşlarınızı davet edin ve onlara gerçekten ne kadar uzman olduğunuzu gösterin. Oynamaya başladıklarında onları kolayca yenebileceğinizi göreceksiniz. Bu turnuvalarda sorun yaşıyorsanız mutlaka Friends apk dosyasını indirmelisiniz. Bununla hemen oynayabilecek ve diğer herkesle rekabet edebileceksiniz.

angry birds friends download

En son Angry Birds Apk 10.5.0 sürümünü şimdi denemelisiniz. Yeni bir lider tablosuna sahiptir ve en iyi oyun deneyimine sahip olmak için ihtiyacınız olan tüm özelliklerle donatılmıştır. Yeni Angry Birds Friends apk dosyası bazı heyecan verici yeni özellikler getirdi. Bu güncellenmiş sürümle rekabet daha da iyi.

angry birds friends play online free

Eğlence şirketi, müşterilerini mutlu etmek için gerçekten tüm durakları çıkardı. Mobil sürüm 10.5.0 için en son  sunulan yeni yenilikçi özelliklerle oyun deneyimi asla eskisi gibi olmayacak. Kullanıcılar arasındaki rekabet önemli ölçüde arttı çünkü artık ulaşılabilecek katılım düzeyinin bir sınırı yok. Apk dosyası aynı zamanda kullanıcılara istedikleri zaman seviye değişikliklerine erişme ve yeni seviyeler oluşturma imkanı verir. Bu kesinlikle herkesi saatlerce eğlendirecek.

 

oyunlarının kullandığı gerçek zamanlı motor teknolojisi de geliştirildi. Bu nedenle kullanıcı arayüzüne erişim ve kullanım çok daha kolay hale getirildi. Rovio Entertainment şirketindeki geliştiriciler, tüm talimatların kristal berraklığında olmasını sağlamak için çok çalıştılar. Tüm bu harika özellikler yerindeyken, telefonunuzda en iyi oyun oyununu aldığınızı bilirsiniz.

Angry Birds Friends apk indir
Angry Birds Friends apk indir

Kulenizi inşa etmenin yanı sıra farklı türde eşyaları toplamayı seviyorsanız, yeni Angry Birds TV dizisi ile kesinlikle eğleneceksiniz. Geleneksel beş ile birlikte oynanabilecek altı yeni seviye var. TV dizisine getirilen benzersiz bükülme, seviyelerde ilerlemek için aynı öğeyi toplamanız gerekmemesiydi. Bunun yerine kuleler, bölümlerde hızlı ve kolay bir şekilde ilerlemenize yardımcı olacak. Kurtarmanız gereken bir kuleye sahip olma fikrini seviyorsanız, her hafta mevcut olan farklı bölümleri oynarken kesinlikle çok eğleneceksiniz.

Sky Warriors Airplane Combat apk indir

İnsanların telefonlarında oynadığı eski oyunlardan sıkıldıysanız, cihazınız için en yeni Angry Birds’ü indirmek isteyeceksiniz. Android ve iPhone’lar için  ücretsiz indirilmesiyle, cep telefonunuzda veya PDA’nızda yeni bir arkadaş edineceğinizden emin olabilirsiniz. Her oyunda ilerledikçe kulenizin boyutunun büyüdüğünü fark edeceksiniz ve bir sonraki seviyeye geçmekte özgürsünüz. Oyunu oynarken çeşitli ödüller kazanabilir ve hatta derebeyi unvanını kazanabilirsiniz.

Robot Car Transformation Apk 3D Transformation Games