BACKTRACKIT Musicians Player Mod Apk 9.7.7 (Premium)
Icon

BACKTRACKIT Musicians Player Mod Apk 9.7.7 (Premium)

Z.h.
Apk Adı BACKTRACKIT: Musicians Player
Package com.superpowered.backtrackit
Geliştirici Z.h.
Kategori Music & Audio
Versiyon 9.7.7
Boyutu 17.68 MB
Gereksinimler Android 5.1 and up
Mod Özellikleri No
Son Güncelleme

BACKTRACKIT Musicians Player Mod, gitar BACKTRACKIT Musicians Player Mod Apk ve piyano gibi müzik aletlerini çalmanıza yardımcı olan gelişmiş bir uygulamadır. Aynı zamanda doğaçlama alıştırmalarında da çok faydalıdır. Program, hassas döngü, ton değiştirme ve tempoyu ralentize etme gibi becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacak birçok özelliğe sahiptir. Enstrümanınızı çalarken en sevdiğiniz arka parçalarla bile sıkışabilirsiniz. Uygulama ayrıca size müzik oluşturma ve düzenleme olanağı da sunar.

BACKTRACKIT Musicians Player Mod Apk

Ayrıca ordunuzu inşa etmenize ve kasabalar inşa etmenize ve diğer klanlara saldırmanıza olanak tanır. BACKTRACKIT’in en dikkat çekici özelliği sınırsız kaynaklardır. Mücevher, altın ve iksir elde etmek mümkündür. Tüm bu kaynaklar, kasaba üssünüzü yapmak ve diğer oyunculara saldırmak için gereklidir. Yüz binlerce oyuncuyla ücretsiz, çevrimiçi bir oyundur. BACKTRACKIT’in değiştirilmiş sürümünü indirdikten sonra hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

BACKTRACKIT Musicians Player Mod Apk indir

BACKTRACKIT Musicians Player Mod APK, profesyonel bir müzisyen tarafından geliştirilen bir uygulamadır. Zaman uzatma tekniği, orijinal temponuzu asla kaybetmemenizi sağlar ve mevcut akorun notalarını vurgular. Yeni başlayan veya deneyimli bir müzisyenseniz, BACKTRACKIT’in arka parçaları doğaçlama becerilerinizi geliştirmenin en iyi yoludur.

BACKTRACKIT Musicians Player Mod, müzisyenlerin arka parçalarla sıkışmasını sağlayan bir uygulamadır. Anahtarı algılayan ve önde gelen enstrümanın sesini azaltan bir klavye gibi birçok özelliğe sahiptir. Ayrıca, uygulama aynı zamanda büyük bir yedek parça veritabanına erişim sağlar. BACKTRACKIT ile Android cihazınızda her türden müzik ve ses parçası çalabilirsiniz.

Uygulama ayrıca birçok başka özelliğe sahiptir. Bunlar arasında anahtarı değiştirme, şarkıların bölümlerini tekrar etme ve farklı türler kullanarak doğaçlama yapma yeteneği vardır. Bu uygulamayı farklı türlerde kullanmak ve müziğin temposunu değiştirmek de mümkün. Eşsiz özellikleri, müzisyenlerin yeni teknikleri öğrenmesine yardımcı olan bir dizi işlevi içerir. Bunlardan biri Backtrackit’in gelişmiş tempo kontrolüdür.

BACKTRACKIT Musicians Player Mod Apk download

BACKTRACKIT, müzisyenler için kullanışlı bir uygulamadır. 30 çeşit akord ve 32 çeşit akor ile doğaçlama yapabilme özelliği vardır. Uygulama, müzisyenlerin doğaçlama becerilerini geliştirmelerine yardımcı olacak birçok özelliğe sahiptir. Örneğin, çalma becerilerinizi geliştirmek için gitar terazilerini diğer uygulamaların üzerine yerleştirebilirsiniz. Ayrıca, premium sürüm, kemampuan’dan trek latar’a gibi daha fazla araç sunar.

Uygulamanın özellikleri arasında yer alan BACKTRACKIT, müzisyenler için harika bir seçenek. Gelişmiş ekolayzeri, herhangi bir şarkının perdesini ve temposunu değiştirmenize olanak tanır. Uygulama şarkı söyleme egzersizleri için de kullanışlıdır. Program ayrıca ilkel bir klavyeye sahiptir ve şarkının anahtarını algılayabilir. Anahtar tespiti, enstrümanı ayarlamanıza ve perdeyi iyileştirmenize yardımcı olabilir.

BACKTRACKIT Musicians Player Mod Apk

Uygulamayı indirmek ücretsizdir. Android cihazınız yoksa App Store’dan indirebilirsiniz. Uygulamanın çok sayıda premium başlığı var, ancak bazı kısıtlamalar var. Ücretsiz sürüm sınırlı seçime sahiptir ve yeni başlayanlar için uygun değildir. Amatör iseniz, premium sürümleri kullanmak için küçük bir miktar ödemeniz gerekecek. Premium sürümü satın almak için yeterli paranız yoksa mod LingoDeer apk indir APK’sını App Market’ten indirebilirsiniz.

Uygulama, müzisyenlerin müzik oluşturmasına yardımcı olacak birçok özelliğe sahiptir. Ücretsiz sürüm, müziğinizi gerçek zamanlı olarak ayarlamanıza yardımcı olacak bir metronom ve tempo içerir. Premium Plus Planı ayrıca kendi arka plan parçalarınızı dışa aktarmanıza olanak tanır. Fret Zealot gibi diğer müzik eşlik uygulamalarıyla da uyumludur. Premium Plus Planı, gelişmiş bir ekolayzer dahil olmak üzere çok çeşitli premium özelliklere erişim içerir.

BACKTRACKIT Musicians Player Mod Apk fast down.

Premium Plus Planı, yedek parçalarınızı bir dosyaya aktarmayı içerir ve bu dosya daha sonra müzik çalarlara aktarılabilir. Ayrıca herhangi bir zaman işaretine ve tempoya uyacak şekilde ayarlanabilen bir metronom gibi özellikler içerir. Benzer şekilde, Görsel Not siz şarkı söylerken doğru notayı gösterecektir. Premium plan ekstra özelliklerle birlikte gelir. Şarkı bestelemek ve düzenlemek için de MAD FUT 22 Apk Draft & Pack Opener kullanabilirsiniz. Tüm bu özellikler ücretsiz olarak sunulmaktadır ve hepsi performansınızı artırmakla ilgilidir!

Download BACKTRACKIT Musicians Player Mod Apk 9.7.7 (Premium) for Android

  • BACKTRACKIT: Musicians Player Mod Apk 9.7.7 [Premium] 

Google Play Store Puanlama

4.3
10,011 Toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Share BACKTRACKIT Musicians Player Mod Apk 9.7.7 (Premium)
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

4.3
(10,011 Puan)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.