Ben 10 – Up To Speed apk indir
Rate this post

ben 10 – up to speed apk

Ben 10 – Up to Speed, aynı isimli hit şovun en yeni macerası. Uzun bir aradan sonra  Up to Speed ​​yayınlandı. Kahraman,  kötü Dr. Darkkan ve kötü Drakken’in pençesine düştü. Sadık Gecko arkadaşıyla birlikte tünellerde savaşmak zorunda. Birlikte Güç Çiçeği’ni çalmaya çalışan kötü Drakken ile yüzleşirler.

Minion Rush: infinite run game apk indir

Şimdi, Dr. Darkkan, kaos yaratmak için mistik çiçeğin gücünü kullanmak istiyor. Ama Ben 10’un aklında başka fikirler var. Kötü doktor, hain planlarını tamamlamadan önce mağaradan çıkmak için başka bir planı vardır. Bu yüzden mutlu aileyle buluşmak için tünelde yarışıyor. Yolda Ben 10’un evlat edinilmiş çocukları Tweedledee ve Dolphin ile tanışır ve kafalarının insan olması dışında kendileri de yaratıklara dönüşmüştür. Ben ve arkadaşlarının tamamlaması gereken başka bir görev vardır.

ben 10 up to speed 1.8 2 mod apk

Bu hangi oyun – Hızlı mı? Aynı adlı ünlü çizgi film şovuna dayanıyor. Çizgi film şovunda görülen her şeyi yapacağınız bir platform oyunudur.

Ben 10

Ben 10 – Up to Speed, muhteşem animasyonlara sahip çok renkli bir çizgi filmdir. Bu oyun, oyun deneyimini gerçekten geliştiren mükemmel grafiklere, şarkılara ve seslere sahiptir. Oyunda ilerledikçe farklı sahneleri görmekten heyecan duyacaksınız.

 

Ben 10 – Up to Speed, TV programından sevdiğimiz tipik dövüş becerilerini kullanıyor. Karakter hareket eder ve kaçar, zıplar ve yumruklar. Dövüş sahneleri gerçek hayattır, nesneler ise öyle görünmek için yapılmıştır. Dövüş, anne ve baba olan iki karakter tarafından yapılır.

ben 10 up to speed mod apk

Oğlan ilk düştüğünde hiç kıpırdamıyor gibiydi ama tekrar zıpladığında birkaç takla attı. Annesi ona güldü ve bunu neden yapamayacağını sordu. Ben, annesinin çocuklar için oyun tasarlamada pek iyi olmadığını ve bu yüzden bunu yapması için başka birini tuttuğunu açıkladı.

 

Ben 10 – Up to Speed ​​çok uzun bir oyun değil ve hatta kısa aralıklarla bile oynayabilirsiniz. Her seviyenin farklı bir teması vardır ve her biri çocuğunuzun becerilerini test etmek için tasarlanmıştır. Her seviyede bir ‘A’ alırsanız, o zaman özel ‘Makinelerin Şafağı’ aşamasının kilidini açacaksınız.

İnşaat Sim 2014 Hileli Sürüm apk indir

Oyun aksiyon dolu ve ilerledikçe daha da heyecanlanıyor. Müzikler mükemmel, grafikler ise birinci sınıf. Sonuç olarak,  – Up to Speed, oynamak için harika bir oyundur ve sizi bir süre eğlendirmelidir.

 

Kontroller çok basit. Tek yapmanız gereken düğmelere basmak. Up to Speed, normal düğmelere sahiptir: yukarı, aşağı, sol ve sağ. Ayrıca ‘Yardım’ bölümünde çocuğun hızını iki katına çıkarmanızı sağlayan bir hile kodu da bulunmaktadır.

 

Bu oyunu satın almak istiyorsanız, birkaç seçeneğiniz var. Ben 10 – Up to Speed, birçok perakende mağazasından satın alınabilir. Oyunu bir pazarlıkla sunan çevrimiçi mağazalar da var. Ayrıca bu oyunu oynamak için internet bağlantınızın olması gerektiğini de unutmamalısınız. Ancak, kredi kartı gerektirmeyen bir mağaza bulursanız, büyük olasılıkla oyunu ücretsiz olarak sunuyorlar.

 

Ben 10 – Up to Speed, interaktif bir oyundur. Bu, sorulan sorulara doğru cevapları seçmeniz gerekeceği anlamına gelir. Soruların kelimeleri veya üslubu ile kafanız karıştıysa, anlamını anlamak için bir sözlüğe veya çevrimiçi bir sözlüğe başvurmanız gerekecektir.  Flash adlı flash yazılımını kullanır. Bu tür bir yazılım, oyunları herhangi bir kodlama olmadan oluşturmanıza yardımcı olur.

 

Up to Speed ​​sadece erkek çocuklar için uygun değildir. Bu oyunda elliden fazla seviye var. Yani çocuğunuz on yaşından küçük olsa bile bu oyundan keyif alabilir. Başarılarınızı arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz, böylece onlar da aynısını yapmaya çalışabilirler.

Share Ben 10 – Up To Speed apk indir
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram