Bounce Ball Adventure APK 1.0.25 (Hediye)
Icon

Bounce Ball Adventure APK 1.0.25 (Hediye)

J2game
Apk Adı Bounce Ball Adventure
Package com.bounce.ball.adventure
Geliştirici J2game
Kategori Adventure
Versiyon 1.0.25
Boyutu 63
Gereksinimler Android 4.4 and up
Mod Özellikleri No
Son Güncelleme
Rate this post

Bounce Ball Adventure MOD APK 1.0.25 (Awards), zıplayan topun her seviyenin sonuna gelmesine yardımcı olmak için heyecan verici bölümlerde yuvarlanmalı ve zıplamalısınız. Önceki oyunlarınız sırasında geliştirdiğiniz becerilerle kendinize meydan okuyabileceğiniz eğlenceli bir platform oyunudur. Bounce Ball Adventure MOD APK 1.0.25 (Awards) Bounce Ball Adventure’ın bu yeni sürümü, yepyeni bir karaktere ve üç düğmeli kontrollere sahiptir. Yön tuşlarını veya yuvarlak tuşunu kullanarak zıplayabilir ve yuvarlanabilirsiniz. Ayrıca puanınızı artırmak için sarı yıldızları toplayabilir ve yerleştirebilirsiniz.

Tanks A Lot Realtime Battle Arena apk indir

Bounce Ball Adventure APK 1.0.25 (Hediye) apk

Bu fizik tabanlı platform oyunu her yaş için uygundur. Oyunun grafikleri ve boyutu optimize edilmiştir ve maceralar gerçekten harikadır. Ancak, önerilen bir yaş 15 vardır. Bu nedenle, daha fazla bilgi için uygulamanın web sitesine başvurmak en iyisidir. Oyunu indirdikten sonra, ayarlarda yaş kısıtlamasını kontrol ettiğinizden emin olun. Bu oyun için herhangi bir kısıtlama veya uyarı yoktur ve istediğiniz zaman oynayabilirsiniz.

İndir butonunu kullanarak oyunu indirebilirsiniz. Oyunun en son sürümlerini almak için APKSOUL’a da gidebilirsiniz. Uygulamanın en son sürümünü indirdikten sonra, cihazınızda “Bilinmeyen Kaynaklar”ı etkinleştirdiğinizden emin olun. Bunu yaptıktan sonra dosya yöneticinizi açın ve “İndir” klasöründen MOD APK dosyasını yükleyin. MOD sürümünü yüklemeden önce oyunun orijinal sürümünü kaldırmanız gerekecek.

Bounce Ball Adventure APK 1.0.25 (Hediye) download

Hello Neighbor apk 2021 **

Oyun, çocukların cep telefonlarını nasıl kullanacaklarını öğrenmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Onlara topu kontrol etmek için ekrana dokunmayı öğretir ve oyun oynarken motor becerilerini geliştirmelerine yardımcı olabilir. Herhangi bir cep telefonunda oynanabilen eğlenceli bir bulmaca macera oyunudur. Oyunun en zor yanı eski bir cep telefonunun pilini kurutması. Neyse ki, App Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.

Bounce Ball Adventure MOD APK 1.0.25 (Awards)

Renkli bir dünya ve neşeli bir kahraman bu oyun için zemin hazırlıyor. Oyunda, oyuncu, seviyelere dağılmış yeşil ve sarı düşmanları yenmek için mavi topun aklını ve becerisini kullanmalıdır. Kişinin aklını ve el becerisini test etmek için birçok bulmaca içeren iyi bir zaman yönetimi oyunudur. Oyundan hoşlanıyorsanız, muhtemelen çocuklarınızla oynamak için indirmek isteyeceksiniz.

Bounce Ball Adventure APK 1.0.25 (Hediye) indir

Bu oyun sizi saatlerce eğlendirecek. 50 seviyesi var ve sizi bir süre meşgul edecek. Seviyeler arasında zıplarken, çıkışı hedeflemelisiniz. Topun ekrandan düşmesine izin veremezsin. Klavyeyi veya fareyi kullanmak, engellerden kaçınmanıza ve hayatınızı kurtarmanıza yardımcı olacaktır. İster tablette ister akıllı telefonda oynuyor olun, oyun hem genç hem de yaşlı için çok eğlenceli olacak.

Bu oyun her yaştan çocuklar için harika. Zıplayan topu ve onu bu kadar bağımlılık yapan fiziği seveceksiniz. Topu doğru şekilde yönlendirmek için klavyenizi kullanabilirsiniz. Telefonunuzdaki dokunmatik ekranı kullanmak, oyunda gezinmenize ve tüm seviyelerin kilidini açmanıza yardımcı olacaktır. Bu oyun Android için mevcuttur ve mükemmel bir indirmedir. Biraz pratik yaparak, zıplayan topların ustası olacak ve çeşitli farklı zorlukların tadını çıkaracaksınız.

Bounce Ball Adventure MOD APK 1.0.25 (Awards)

Bu oyun, çılgınlıktan önce popüler olan Red Big Ball’un bir versiyonudur. İlerlemek için sarı yıldızları toplamanız gereken zıplayan bir top oyunudur. Oyunun kontrolü oldukça basittir ve çeşitli çekici özelliklere sahiptir. Bu oyunun oynanışı hiç de zor değil. Bu renkli zıplayan top macerasında çeşitli zorlukların tadını çıkarabilirsiniz. Bu, her biri benzersiz ve tamamlaması inanılmaz derecede zor olan birçok seviyeden oluşan bir zıplayan top macerasıdır.

Bu oyunun oynanışı, popüler kırmızı büyük top serisine benzer. Oyunda, mekanik bir arazide zıplarken kötü adamlardan ve diğer engellerden kaçınmalısınız. Kırmızı zıplayan topu her bölgede hareket ettirmek, yıldızları toplamak ve kötü karelerle savaşmak için ok tuşlarını kullanacaksınız. Bazı bölgelerde, oyunda ilerlemek için hareketli lazerlerden kaçınmanız ve farklı türde öğeler toplamanız gerekecek.

Google Play Store Puanlama

4.0
1,545 Toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Share Bounce Ball Adventure APK 1.0.25 (Hediye)
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram
juraganfilm
dramaserial
MBS88
https://bukanslotonline.com/
Slot gacor resmi
https://bukanslotgacor.com/
https://inibukanslot.com/
https://bukanslot88.com/
BUKANSLOT