Crash Bandicoot On the Run! apk indir
Rate this post

Crash Bandicoot On the Run! apk indir, adı bile bazılarına bunun bir süper kahramana dayalı bir video oyunu olduğu konusunda bir fikir verebilir. Crash Bandicoot aslında sadece bir süper kahraman değil. Oyuncuyu yüksek tempolu bir maceraya sokmak için bulmaca ve Çekim öğelerini karıştıran etkileşimli bir platform video oyunudur.

crash bandicoot on the run apk

Crash Bandicoot başlangıçta 2021’de PlayStation’a özel olarak piyasaya sürüldü ve diğer birkaç geliştirici tarafından yayınlanan birkaç başarılı devam filmi gördü. Orijinal sürümde, devriye sırasında tanıştığı yaratıklardan evini savunan bir savunma köpeği rolünü oynayan Crash adında sevimli bir maymun vardı. Vahşi bir porsuğu andıran bir yaratık tarafından saldırıya uğradı ve boyutsal bir tünelden kaçmayı başardı. Şimdi düşmanlarını ararken, arayışının nesnesini bulmak ve mağarasını işgal eden yaratıkla yüzleşmek için ormanın birçok farklı bölgesini keşfetmesi gerekiyor.

crash bandicoot on the run hile

İlk oyunda Crash Bandicoot büyük, hareketli kafasının arkasına saklandı ve sadece bir şey ya da biri çok yaklaştığında kafasını ortaya çıkardı. Oyun ilerledikçe, odak, çok daha az görünür olan Crash’in onlara ateş etmesi yerine, düşmanlara ve kayalara ateş etmek için kullanılabilecek gürleyen oyuncak tabancayı kullanmaya geçer. Ek olarak, oyun ilerledikçe Crash’in ormanını istila eden yaratıkları yok etme motivasyonları hakkında daha fazla şey öğreniyorsunuz. Her seviye yeni zorluklar içerir ve yeni öğeler ekleyerek size daha fazla atış yapmanızı ve rakiplerinizi yok etmenin daha fazla yolunu sunar.

crash bandicoot on the run ios

Crash Bandicoot, üzerine çok az düşüncenin konulduğu basit bir akılsız aksiyon oyunu değildir. Oyunun asıl amacı düşmanları yok etmek ve puan toplamak olsa da oyun biraz daha fazlasını sunuyor. Oyuncular, gelişmiş düşmanlarla mücadele etme görevini üstlenmeden önce onlara kimin saldırdığını bulmaya çalışabilirler. Aksiyonu ayırmaya yardımcı olan bir dizi mini oyun vardır ve bunların çoğu, sadece oynamak için oynamak yerine, oyunla ilgilenmenizi sağlamaya yöneliktir.

crash bandicoot on the run pc download

Crash Bandicoot, ilk çıktığından bu yana, önce “Crash Bandicooty” adlı bir arcade tarzı seviyeye, ardından PlayStation 2’nin ev konsolu ortamına bazı değişiklikler geçirdi. oyundan oldukça çabuk sıkıldı. Bu nedenle, daha sonra PlayStation Portable için “Crash Team Racing” adlı yeni bir oyuna dönüştürüldü. Bağlantı noktası iyi yapıldı ve birçok kişi oyunu PSP için satın almaya ikna oldu.

 

Crash Bandicoot: Paintball Heat-up, oyuncuların Crash Bandicoot rolünü üstlendiği ve Dr. Neo Cortex’i kötü Dr. Neo Cortex tarafından yakalanmaktan kurtardığı ilk oyuna benzer. Bu sefer Crash Bandicoot’un avatarını almak yerine Tiny Tiger olarak oynuyorsunuz. Her iki oyun da benzer bir formül izliyor, ancak bu sefer hedefler farklı ve genel grafikler birinci sınıf. Crash Bandicoot: Paintball Heat-up, oyunun çizgi film versiyonu iken Crash Bandicoot: Fortune Dash, Crash Bandicoot serisinin ikinci oyunudur.

 

Her iki oyun da dikey platformu kullanır ve her iki oyun da karaktere pençeler, silahlar, yaylar vb. dahil olmak üzere çeşitli silahlar sağlar. Her iki oyunda da platform oluşturma çok güzel. Crash Bandicoot oyunları, seviyeler boyunca size verilen araçları kullanmanıza izin verdiklerinde en iyi şekildedir. Örneğin, Crash Bandicoot: Fortune Dash’ta, karakterin altına yerleştirilmiş bir platform aracılığıyla öğeleri ve diğer nesneleri almanıza izin verilir.

 

Crash Bandicoot: Paintball Heat-up’ta platform yoktur, bunun yerine karakterinizi özel güçlendirmeler ve bombalar kullanarak engellerin üzerinden manevra yapmanız gerekir. Bu kulağa kolay gibi gelse de, aynı anda birkaç nesneden daha fazlası size atıldığında oldukça zorlaşıyor. Tiny Tiger ve Crash Bandicoot için her silah, karaktere benzersiz bir hareket verir, ancak bunları doğru şekilde kullanırsanız. Ancak, sonuçta, mesele şu ki, her iki oyun da oldukça eğlenceli.

Share Crash Bandicoot On the Run! apk indir
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram