Facetune2 apk indir
Rate this post

Facetune2, bir kullanıcının iOS veya Android akıllı telefonunda veya tabletinde görüntüleri düzenlemek, iyileştirmek ve rötuşlamak için tasarlanmış hızlı ve kolay bir fotoğraf düzenleme yazılımıdır. Yazılım, yüz ve portre fotoğrafçılığı düzenleme için sıklıkla kullanılır. iPhone veya iPad ile kendi çektiğiniz veya akıllı telefonunuzla çektiğiniz resimleri rötuşlamak için uygulamadan yararlanabilirsiniz. iPhone ile bir resim çektiyseniz ve şimdi onu geliştirmek istiyorsanız, geliştirmelerde size yardımcı olması için Facetune2’yi indirmelisiniz. Akıllı telefonunuzla çektiğiniz fotoğrafları rötuşlamak için bir görüntü düzenleme yazılımına ihtiyacınız varsa, Facetune2’yi indirmeyi denemelisiniz.

facetune2 apk

Bu uygulamanın kendi görüntülerini rötuşlamayı seven kişiler arasında popüler olmasının nedeni, kırparak, renkleri geliştirerek, yüzlere metin ekleyerek veya görüntü çözünürlüğünü optimize ederek özçekimlerini geliştirmelerine olanak tanıyan bir dizi araç içermesidir. Fotoğrafınızdan bir yüz çekimi oluşturmak için, yakınlaştırmak için görüntünün üzerindeki kareye dokunun; ardından metin eklemek için yüzünüzün ortasına dokunun. Dudak boyutunu büyütme gibi facetune2 uygulamasındaki diğer seçenekleri de deneyebilirsiniz.

facetune2 apk premium

Facetune2’nin en çekici özelliklerinden biri, düzenleme araçlarının aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli efektler içermesidir. Farklı efektler yaratmakla ilgileniyorsanız, gözlerinizin rengini değiştirebilir, yanaklarınıza makyaj yapabilir, dudaklarınızın rengini değiştirebilir, kaşlarınıza makyaj yapabilir, allık ekleyebilir veya çilleri kaldırabilirsiniz. Ayrıca saç stilinizi ve makyaj izlerini bile değiştirebilir veya sivilce izlerini ortadan kaldırabilirsiniz. Görünümünüzü tamamen değiştirmek istiyorsanız uygulamanın Renk Efektleri bölümünü kullanabilirsiniz.

facetune2 apk premium 2021

Uygulama, herhangi bir tehlikeli güzellik ürünü kullanmadan cildinizi beyazlatmanıza yardımcı olacak çok çeşitli özellikler sunar. Yüzünüzdeki bu koyu lekeleri gidermek için Beyazlatma Vurguları aracını kullanabilirsiniz. Çok koyu bir tene sahipseniz, teninizi beyazlatmak için Darkish Highlights seçeneğini kullanabilirsiniz. Ayrıca  Otomatik Beyazlatma özelliğini kullanarak teninizi beyazlatabilirsiniz. Cildinizi bir kereden fazla beyazlatmak istiyorsanız uygulamanın Çoklu Beyazlatma Özelliklerini kullanabilirsiniz.

facetune apk

Anında sonuçlara ihtiyacınız varsa, ihtiyacınıza göre büyütmeyi artırmanızı veya azaltmanızı sağlayan yakınlaştırma ve uzaklaştırma seçeneğini deneyebilirsiniz.ikinci Fotoğraf Motoru, fotoğrafları CAD programınıza veya tercih ettiğiniz fotoğraf stok fotoğraf uygulamasına aktarmanıza olanak tanır. Bu, seçilen ayarlar kullanılarak aynı fotoğrafların bir başyapıt haline getirildiğinde nasıl görüneceğini görmenizi sağlayacaktır. Yıkama ve karıştırma seçenekleriyle bir parlaklık efekti katmanı bile uygulayabilirsiniz.

Facetune2 apk indir
Facetune2 apk indir

‘nin iPhone sürümü, telefonda herhangi bir şey çizmenize veya eskiz yapmanıza olanak tanıyan bir çizim işleviyle birlikte gelir. Bu işlev, ios uygulamasında değil, yalnızca iOS aygıtında çalışır. Bu, bu uygulamanın en güzel özelliklerinden biridir. Aslında, çizim araçlarına aşina olmayan çoğu insan bu uygulamayı kendileri için çok karmaşık bulabilir.

Magic Keyboards & Fonts pro apk indir

Ancak  ücretsiz sürümü, ücretli uygulama kadar işlevseldir. Tek fark, ücretsiz sürümde fotoğraf paylaşma ve düzenleme seçenekleri gibi tüm harika uygulamalardan yoksun olmasıdır. Bununla birlikte, ücretsiz sürüm hala yüzünüzü beyazlatmak için iyi bir çözüm sunuyor. Örneğin, kendi fotoğraflarınızı yükleyebilir ve parlak bir ceket veya belirgin damarlar gibi belirli bir efektle fotoğraf çektirebilirsiniz. Bu efektleri beğenmediyseniz, efekti değiştirmek için her zaman bu fotoğrafları düzenleyebilirsiniz.

Euro Truck Driver Para Hileli Apk İndir

Sonuç olarak,  kusursuz bir cilt elde etmek için kesinlikle harika bir çözüm. Gördüğünüz gibi, sadece teninizi aydınlatıp öne çıkarmakla kalmıyor, aynı zamanda fotoğraf düzenleme konusunda da size yardımcı oluyor. Hatta bu uygulama ile görünüşünüzü bile değiştirebilirsiniz. Tüm şaşırtıcı özelliklerle, bu uygulamalarda asla kaybolmayacağınızdan emin olabilirsiniz. Ücretsiz deneme sürümünü denediğinizde, tüm bunları ve çok daha fazlasını sunduğu için seveceğinize eminim.

https://bukanslotonline.com/
juraganfilm
https://bukanslotgacor.com/
dramaserial
https://bukanslot.today/
https://app-bukanslot.com/
Slot gacor resmi
BUKANSLOT
https://inibukanslot.com/
https://bukanslot88.com/