Farming Simulator 20 apk indir

Farming Simulator 20 sonunda burada ve çok ağır bir paket olarak şekilleniyor. Farming Simulator 19 ile Nintendo Switch özel sahipleri, mobil cihazlara ve ev konsollarına güçlü bir şekilde odaklanan yeni bir çiftlik simülatörüne sahip oldu. Farming Simulator 20, önceki sürümlerden yükseltilmiş yeni Frostbite motorunu kullanır. Oyunun bu kadar yeni ve çok güzel bir oyun için çok sayıda güzel görsel efektle bu kadar güzel tasarlanmış olmasının bir nedeni budur.

farming simulator 20 apk

Başlamak için cinsiyetinizi, vücut tipinizi ve yüz cilt tonunuzu seçin. Bu üç seçenek, çiftlik hayatınızın geri kalanında gidişatı belirleyecek ve ekinlerinize, hayvanlarınıza ve hayvanlarınıza bakmak için kullanmanız gereken ekipman ve diğer araçların türünü belirlemenize yardımcı olacaktır. Ilıman iklimler, soğuk iklimler ve tropikal iklimler gibi farklı manzaralar arasından seçim yapabilirsiniz. oyunu oynarken seçebileceğiniz birçok araç türü de vardır. Bunlardan bazıları şunlardır: pikaplar, traktörler, biçerdöverler, römorklar, motorlu pulluklar, püskürtücüler, biçerdöverler ve biçerdöverler. İsterseniz çiftçilik faaliyetinizi genişletmek için yeni araziler de satın alabilirsiniz.

Ben 10 – Up To Speed apk indir

Çiftçilik simülatörü serisinin bu bölümünde ekin yetiştirmeniz, hayvanlarınızı beslemeniz ve hayvanlarınıza bakmanız gerekecek. Oyunun genel amacı, müşterilerinize satmaya yetecek kadar yiyecek üretmek ve çiftliğinizin yapıları inşa etmek veya borsaya yatırım yapmak gibi diğer yönlerine yatırım yapabilmeniz için sermayenizi oluşturmaktır. Kârınızı artırmak istiyorsanız, mali durumunuzu güçlü tuttuğunuzdan emin olmanız gerekir. Paranızın bitmesinden endişe ediyorsanız, çiftliğinizdeki iyileştirmeleri finanse etmek için para toplamak için bazı mahsullerinizi satmayı düşünmelisiniz.

farming simulator 2019 mods

Tarım simülatörü serisinin bu bölümü daha çok oyunun teknoloji yönüne odaklanıyor. Bu, çiftliğinizi daha iyi hale getirmek için kullanabileceğiniz yeni ekipman ve araçlara erişebileceğiniz anlamına gelir. Örneğin, fonlarınızı yönetmenize yardımcı olması için bir yatırım danışmanı tutabileceksiniz. Ekinlerinizi ve ürünlerinizi çiftlikten depolama alanına taşımanıza yardımcı olacak bir kamyon şoförüne de erişiminiz olacak. AI yardımcıları da bu oyunda önemli bir rol oynayacak. Ekinlerinizi hasat etmenize, hayvanlarınızla ilgilenmenize ve ürünlerinizi müşterilerinize ulaştırmanıza yardımcı olacaklardır.

Trivia Crack Apk Türkçe Hileli indir

Bugünlerde oyunu bu kadar özel yapan şeyin ne olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Bunun nedenlerinden biri, iOS platformu olarak bilinen en son teknolojiyi kullanmasıdır.  20’nin yapımcıları olan devin yazılımındaki geliştiriciler, daha fazla insanın bu oyundan yararlanabilmesi için oyunu Apple cihazlarına getirmeleri gerektiğini biliyorlardı. iPhone, ‘un sanal dünyasıyla ilgilenen kişiler için özel olarak tasarlanmıştır. Grafikler, kontroller ve ses efektleri gibi oyunun tadını çıkarmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

farming simulator 2020 apk

iPad ile ilgili iyi olan şey, çok pahalı olmamasıdır. Sadece bir oyundan zevk almak için bir oyun konsolu satın almak zorunda değilsiniz. En az para harcayarak en iyi oyun deneyimini yaşamak istiyorsanız, iPad en iyi seçeneğinizdir. Ancak, piyasada bulunan Nintendo Switch ve Nintendo 3DS gibi başka cihazlar da var. Kısıtlı bir bütçeniz varsa ancak Farming Simulator 20 oynamanın zevklerini Apple cihazında yaşamak istiyorsanız bu seçenekleri göz önünde bulundurmalısınız.

Farming

Oyun doğaya dayalı olduğundan, çiftliğinizi genişletmek için size birçok fırsat sunacağını bekleyebilirsiniz. Ekinlerinizi büyütmek için tohum, gübre ve böcek ilacı satın alabilirsiniz. iPad ayrıca, konu ekinlerinizi yönetmeye ve yapay zeka arkadaşlarınızı büyütmeye geldiğinde size daha iyi bir deneyim sağlayacak birçok üçüncü taraf uygulaması için destek sunar.

farming simulator 2021

20’nin bir başka heyecan verici özelliği de ana menüdeki harita simgesine dokunarak erişilebilen yeni bir haritaya erişim. Bu yeni harita, çiftliğinizi daha önce hiç yapmadığınız bir şekilde yönetmenizi sağlar. Örneğin çiftliklerinize yeni araçlar ekleyebilir, ai araçlarınızın rengini değiştirebilir ve hatta dekorasyonlar ekleyebilirsiniz. Bu özellikler,  20: Farming Simulator New Zealand’da çiftliğinizi yönetmeyi keyifli ve başarılı bir süreç haline getiriyor. Tarımı ve hava araçlarını seviyorsanız : iPad’in yeni sürümünü denemelisiniz.

İnceleme ve Tartışma

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.