FarmVille 3 – Hayvan Sevgisi apk indir
Rate this post

FarmVille 3 Yeni FarmVille oyununda çiftliğinizde ilgileneceğiniz hayvanları seçmeli ve daha fazla yumurta, yiyecek, saman ve mahsul üretmelisiniz. Zorluk, hangi hayvanların çiftçilik için en iyi olduğunu seçmekte yatmaktadır. Bazıları için sığırlar en iyisidir, bazıları ise koyun veya domuzları tercih eder.

FarmVille 3 apk

Bu oyun strateji ve şansın bir birleşimidir. Örneğin, bir sebze bitkisi seçerseniz, domuz alma şansınız yüksek olacaktır. Ancak bir asma ekerseniz, hasatın erken ortaya çıkma şansı iyi olacaktır. Hepsi sana bağlı. FarmVille oyunlarına ne kadar çok zaman harcarsanız o kadar çok strateji öğreneceksiniz. Hatta diğer çevrimiçi oyunları oynarken kullanabileceğiniz bazı ipuçlarını da alacaksınız.

FarmVille 3 apk indir

FarmVille ile ilgili en önemli şeylerden biri sabırdır. Bu oyunda hızlı zengin olma planı diye bir şey yoktur. Zamanınızı ve çabanızı harcamanız gerekecek. FarmVille’de kazanabilir veya kaybedebilirsiniz ve bunu aşmanın tek yolu çiftliğinizde her zaman en az bir eşya, nakit ve hayvan bulundurmaktır.

FarmVille 3 hileli apk indir

Ekin ekmenin, saban sürmenin ve hasat etmenin doğru zamanının ne zaman olduğunu da öğrenmeniz gerekecek. Bazı insanların emekli olmadan önce birkaç yıl FarmVille oynadığı bilinmektedir. İnsanların FarmVille’de vakit geçirmesinin en önemli nedeni, üzerinde çok fazla zaman harcamamalarıdır. Zamanlarının çoğunu oyunun tadını çıkararak geçirirler. Günde bir saatten fazla oynamak, FarmVille oynamakta daha iyi olmanıza yardımcı olacaktır.

Kamyon oyunları apk indir

FarmVille’de zaman sınırı nedeniyle pek çok görevi yapamayacağınızı düşünebilirsiniz, ancak geliştiriciler kullanımı kolay birkaç kılavuz hazırladı. Doğru rehberi bulursanız, oyundaki tüm görevleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Sadece beş dakika içinde ekin ve hayvan miktarını ikiye katlamak bile mümkün. Bu, oyunun en büyük vaatlerinden biridir ve bunlara uyduğunuzdan emin olmalısınız.

DEAD TRIGGER 2 Apk 1,8,4 Zombie Games

FarmVille oynadığınızda, yalnızca çiftliğinizde bulunan alanla sınırlı değilsiniz. Aslında ağaçları ve yapıları çiftliğinizin başka yerlerine de yerleştirebilirsiniz. FarmVille’in bu kadar bağımlılık yapmasının nedenlerinden biri, ekinleri yetiştirebilmeniz ve yapıları sorunsuz bir şekilde yerleştirebilmenizdir. Denemeniz gereken bir diğer şey ise oyun oynarken aynı zamanda para kazanmaktır. Sürerek ve ekerek para kazanın, böylece daha fazla puan kazanabilirsiniz.

FarmVille 3 - Hayvan Sevgisi apk indir
FarmVille 3 – Hayvan Sevgisi apk indir

FarmVille’deki anahtar sabırdır. Ekinlerinize büyümeleri için zaman vermelisiniz. Aslında bitkilerin büyüme hızını artırabilmeniz için doğru araçlara yatırım yapmanız gerekir. Çiçekler ve sebzeler hazır olduğunda beklemeden yiyebilirsiniz. Para üreticisi olarak buğday, mısır ve domuz kullanabilirsiniz.

 

Mümkün olduğu kadar çok arkadaşınızla oynamaya çalışın. Aileniz veya arkadaşlarınızla oynayın. Ne kadar çok oyuncuya sahip olursanız, oyununuz o kadar hızlı ilerler. Eğlenirken ve FarmVille oynarken, aslında çiftliğinizin değerini artırıyorsunuz – bu da sonunda onu daha sonra satabileceğiniz anlamına geliyor.

 

Yararlı FarmVille ipuçlarından bir diğeri de oyunu bırakmaktan kaçınmanızdır. Oyundan çıkmak sıralamanızı etkiler. Bu, ne zaman bırakacağınızı ve bırakırsanız ne yapacağınızı bilmeniz gerektiği anlamına gelir. Seviyeleri birkaç kez oynamaya çalışın. Bu sayede kısayolların ne olduğunu öğrenecek ve aynı zamanda becerilerinizi de artıracaksınız.

 

FarmVille oynamak, ağaç dikmek, mahsul yetiştirmek ve işçi almaktan daha fazlasıdır. Ekinleri ne zaman ekeceğinizi, ne kadar ekeceğinizi ve ne zaman bir işçi tutacağınızı düşünmelisiniz. Her şeyden önce, madeni para kazanmaya da çalışmalısınız. Bunlar sadece ipuçlarından bazıları ama kesinlikle oyunda ilerlemenize yardımcı olacaklar.

 

Artık bu FarmVille ipuçlarını öğrendiğinize göre, oyunu oynarken kesinlikle daha iyi vakit geçireceksiniz. Bu oyunun çok bağımlılık yaptığını unutmayın, bu yüzden rehber kitapta yapmanızı söylediği tüm ipuçlarını ve stratejileri uyguladığınızdan emin olmalısınız. Bunların hiçbirini yapmazsanız oyun deneyiminiz kesinlikle kısa olacaktır. Bu yüzden FarmVille oynamaya çalışın ve kesinlikle harika zaman geçireceksiniz. İyi şanlar!

Share FarmVille 3 – Hayvan Sevgisi apk indir
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram