Fidget Toys Trading: fidget trade relaxing games apk indir
Rate this post
Oynanışı olmayan sıkıcı antistres oyunlarından bıktınız ama yine de rahatlamak mı istiyorsunuz? Daha fazla kendinizi yormayın çünkü Fidget Toys Trading 3D tam size göre mükemmel bir kaygı giderme oyunudur!

Rakiplerinizle ticaret yapın, lüks eşyaların kilidini açın, fidget oyuncak koleksiyonunuzu genişletin ve bu harika fidget oyununun büyüsünü keşfedin.

Oyuncaklarınızı bir masaya atın ve rakibinizin neler sunabileceğini görün. Anlaşma buna değer mi? Anlaşmayı imzalamak veya daha fazla ürün talep etmek için fidget ticaretini kabul edin - bu size kalmış!

Dolandırılmamak için rakibinizin psikolojisini okuyun ve dünyanın en büyük fidget oyuncak satıcısı olun.

En iyi stratejiyi seçin ve koleksiyonunuz için en değerli kıpır kıpır oyuncakları edinin. Oyuncaklarınızı havalı görünen renkli pop-it'ler, basit gamzeler, squishies, slime'lar, fidget spinner'lar ve daha pek çok şeyle takas edin. Hepsini istediğini biliyorsun!

Fidget işlemlerinizden kar elde etmeyi öğrenin ve ticaret sanatında ustalaşın. En iyi fidget oyunlarından birinde becerilerinize meydan okuyun.

Fidget Toys Trading 3D neden en iyi fidget ticaret oyunudur:

Basit mekanik. Sadece üç seçenek var: kabul et, reddet, daha fazlasını talep et. Tek bir tıklamayla yeni renkli fidget'lar edinin. Fidget ticareti hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Eğitici ve eğlenceli oyun. Karınızı sayın ve çoğaltın ve en zengin fidget sahibi olun.

Heyecan verici oyuncaklar. Yüzlerce bağımlılık yapan kıpır kıpır kıpırdama ile oynayın. Basit gamze, balon patlatma, stres çarkı, slime, squishy - adını siz koyun, bizde var.

Rahatlatıcı fidget oyunu. En rahatlatıcı stres önleyici oyuncaklarla oynayın ve sorunlarınızı unutun!

Bu kıpır kıpır ticaret eğlencesinden asla bıkmayacaksınız. Tüm zamanların en heyecan verici ama rahatlatıcı oyunlarının büyüsünü kaçırmayın. Tüm kaygı giderme oyunları arasında, Fidget Toys Trading 3D kesinlikle seveceğiniz en iyi antistres oyunudur!

Share Fidget Toys Trading: fidget trade relaxing games apk indir
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram
https://bukanslotgacor.com/
juraganfilm
https://bukanslot.today/
https://inibukanslot.com/
https://app-bukanslot.com/
Slot gacor resmi
https://bukanslot88.com/
MBS88
BUKANSLOT