Gardenscapes 5.5.0 apk indir
Rate this post

Gardenscapes 5.5.0 apk indir   Playrix’in Scapes: Horseradish serisinde ilk olarak bu yılın Ocak ayında iOS ve Android cihazlar için piyasaya sürülen yenilikçi bir gündelik oyundur. Çiçeklerle ilgili bir oyundur ve oyunda ilerledikçe daha da zorlaşır. Playrix sitesinden veya Google Play ve Apple App Store’da bulunan uygulama mağazalarından herhangi birinde ücretsiz olarak edinebilirsiniz. Resmi Facebook sayfasında Gardenscapes uygulamasına bir bağlantı var.

gardenscapes hile

Oyuncular, çevrelerine güzellik katmak için bahçıvanlık ve çiçek yetiştirme görevini üstlenirler ve böylece puan kazanırlar.  oyuncuları çeşitli minyatür oyunlar ve zorluklarla heyecanlandıracak basit ama bağımlılık yapan bir oyuna sahiptir. Mevsimlerin basit bir düzenini kullanır ve arayüz, özellikle uygulama simgesi ve arka plan olmak üzere temiz ve çekici.

gardenscapes hile apk

mobil oyunu, oynanışı taze ve heyecanlı tutmak için her biri çiçek toplama ve dikme gibi çeşitli mini oyunlar içeren dört mevsim etrafında tasarlanmıştır. Ağaç diktiğiniz ve çiçek tarhlarını doldurmak için büyümelerini beklediğiniz tek oyunculu bir oyun olarak oynanabilir. Bununla birlikte, sadece diğer oyuncularla değil, bahçelerin yapay zekası ve diğer oyuncularla da rekabet ettiğiniz zorlu bir çok oyunculu mod da var.  Core oyunu, güzel bir bahçe inşa etmekten ve onu heykeller, lambalar, bitkiler, çiçekler ve diğer öğelerle süslemekten ibarettir.

gardenscapes hile 2021

mobil oyununun ikinci bölümü, kullanıcılara bahçeciliği daha sosyal bir deneyim olarak deneyimleme şansı veriyor. Oyuncular artık farklı gruplara ayrıldı ve ödülleri toplamak için dışarı çıkıp gruplarının bahçelerini keşfetmeleri gerekiyor. Bu, bahçelere tohum, gübre ve bitki ekerek yapılır. Ayrıca diğer oyuncularla ticaret yapabilir ve ileri geri takas edilebilecek hediyeler kazanabilirsiniz. Bahçeleriniz sosyal yönünüz için bir tuvaldir ve  bu deneyimi en iyi şekliyle sunar.

gardenscapes bölüm geçme hilesi
Gardenscapes 5.5.0 apk indir
Gardenscapes 5.5.0 apk indir

Gardenscapes mobil oyununun üçüncü bölümü, sizi diğer ülkelerin bahçelerini ziyaret ederek dünya çapında bir yolculuğa çıkarıyor. Gardenscapes mobil oyununun bu bölümü, oyunculara farklı kültürleri görme ve bahçelerinin kültürel etkilerini anlama şansı veriyor. hikayesi, oyunun temel oynanışına giren çevresel hikaye ile bağlantılıdır. Bulmacalar, çözülmesi gereken birçok mantık ve düşünme becerisi içerir. Oyunun önceki bölümlerinde ustalaştıktan ve gerçek hikayeyi tamamladıktan sonra, aslan benzeri eski bir kötü adam olan çetesinin lideriyle yüzleşmek zorunda kalacaksınız.

gardenscapes para hilesi

mobil oyunlarının hayranıysanız, bahçelerinizden para kazanmanın tam zamanı. Dört temalı  Bitkileri çok popüler ve makul fiyatlarla satılıyor, bu da para kazanmayı basit bir karar haline getiriyor. Bazı oyuncular  karakterleri olarak oynamak istemeyebilir. Bu durumda, ücretli uygulamalarını kullanarak  temasının keyfini çıkarabilirsiniz. Bu uygulamalar ücretsiz olarak indirilebilir ve oyunculara dikmek istedikleri bahçeleri seçme özgürlüğü verir.

Files by Google apk indir

Dördüncü hikaye, hikayede farklı bir karakter türünü içerir. Babasının işini kurtarmaya çalışan Lily adında genç bir kız hakkında.  anlatısı, Lily’nin maceralar yaşadığı ve birçok yeni arkadaşla karşılaştığı bir dizi geri dönüş kullanımıyla ilerler.  Facebook sayfası, sonraki güncellemeler yoluyla uygun şekilde fiyatlandırılabilecek ek içerik ekleneceğini de onayladı. İlk  oyunu, iPhone ve iPod touch’taki en etkileyici sosyal uygulamalardan biriydi ve buna benzer birçok uygulamanın da yolunu açtı.

KonoSuba Apk Mod 2021 **

Gardenscape’in beş hikayesi şunlardır: Çiçek Perisinin Hikayesi, Hazine Arayanların Hikayesi, Korku Ormanı ve Lily’nin Ninnisi. Hikayenin başında, Lily babasının servetini çalmaya çalışan perilerin istilasını hissettiğinde yatakta uyuyor. Araştırmak için hızla aşağı iner ve kendisini garip yaratıklarla çevrili bulur. Periler kaçmaya çalışır, ancak Lily’nin arkadaşları, yaratıkları yenmesine ve bahçeyi korumasına yardım etmek için tam zamanında gelir.

https://bukanslotonline.com/
BUKANSLOT
dramaserial
https://bukanslotgacor.com/
https://bukanslot88.com/
MBS88
juraganfilm
https://bukanslot.today/
https://app-bukanslot.com/