Hungry Shark World Apk 4.4.2 Çalışıyor !
Rate this post

Hungry Shark World Apk  Farklı türde yaratıklara dayanan oyunların hayranıysanız, kesinlikle Hungry Shark World apk ‘ü indirmek istersiniz. Bu oyunu oynarken yapabileceğiniz birçok şey olduğu için bu oyun çok heyecan verici. Bu oyunu oynarken bir şeyi aklınızdan çıkarmayın, oyunun içeriğini karıştırmamalısınız, aksi takdirde oyun sizin için bozulacaktır. Piyasada bu oyunu oynamaya çalışırken indirilmesi gereken farklı dosya türleri bulunmaktadır. Bu oyunun önemli bölümlerinden bazıları simgeler, sesler ve diğerlerini içerir.

Hungry Shark World Apk indir

Hungry Shark World Apk adından da anlaşılacağı gibi Hungry Sharks üzerine kurulu bir oyundur. Bu oyunda aslında okyanus yatağı boyunca yüzmek ve farklı balıklar yemek ve ayrıca bazı hazineler elde etmek zorunda olan aç köpekbalığı rolünü oynamanız gerekiyor. Bu Android oyununda, yalnızca android cihazlarınızda oynayarak kilidini açmanız gereken belirli başarılar vardır. Hungry Shark World apk’deki en önemli ikon balıktır ve ikon okyanusta bulunan gerçek balığa benzemektedir. Menü, balık türleri, menü vb. dahil olmak üzere diğer birçok simgeyi de fark edeceksiniz.

Hungry Shark World Apk

Hungry Shark World Apk bir uygulama olduğu ve Google Play hizmetleri tarafından desteklenmediği için Google Play’den indiremeyeceğinizi belirtmek önemlidir. Ancak Hungry Shark World modunu Xanga’dan indirmek mümkün. Bu harika oyun, eğlenceli bir Android oyununda olması gereken tüm özelliklere sahip. Birçok ilginç özellikle dolu olduğu için bu modu oynarken harika vakit geçiren birçok kullanıcı bulabilirsiniz.  Pokemon UNITE apk

Hungry Shark World Hileli

Hungry Shark World, Haziran 2021’de piyasaya sürülmesinden bu yana Facebook’taki en popüler oyunlardan biri oldu. Facebook nesli için mükemmel, eğlenceli, hızlı, aksiyon dolu bir oyun. Bu oyun diğer birçok benzer oyuna benzer, ancak benzersiz dönüşü, oynaması da çok daha eğlenceli olduğu anlamına gelir. Ne hakkında olduğunu anlamanıza yardımcı olmak için Hungry Shark World’ün hızlı bir incelemesini bir araya getirdim.

 

Hungry Shark World, her biri kendi hikayesine sahip beş ayrı dünyadan oluşur. Oyunun başında yeni bir köpekbalığısın, karaciğerinde tazesin… Balık yemeyi öğrenmen ve yiyeceklerini bularak ve avcılarından kaçarak hayatta kalman gerekecek. Oyunda ilerledikçe besin kaynakları azalır ve besin elde etmenin başka yollarını bulmanız gerekir: örneğin, daha fazla köpek balığına dönüşen yumurtaları toplayarak. Oynadıkça diğer aç köpekbalıklarıyla da karşılaşacaksınız ve oyun giderek zorlaşıyor.

 

Sadece birkaç nesne ve birkaç renkle sınırlı olduğunuz diğer Facebook oyunlarının aksine, Hungry Shark World, karakterinizin görünümünü istediğiniz gibi görünecek şekilde özelleştirmek için size çok fazla özgürlük ve alan sunar. Teninizin rengini kırmızıya (kaldırılması en kolay renk) çevirebilir veya farklı ten desenleri kullanarak saçlarınız için yeni desenler oluşturabilirsiniz. Görünümünüzü kişiselleştirmenin birçok yolu vardır ve mevcut renkler canlı ve ilgi çekicidir.

Hungry Shark apk

Oyun ilerledikçe, size saldırmak için dışarı atılan giderek daha zor dalgalar ve köpekbalıklarıyla yüzleşmeye başlayacaksınız. Bu köpekbalıklarını savuşturmak için özel silahlar kullanabilirsiniz, ancak bunlar oldukça maliyetlidir ve dikkatli olmazsanız maliyetler hızla artabilir. Hungry Shark World’ün cephaneliğindeki en etkili silah, kullanıldığında balığınızın bir ağzından fırlayıp hedefini sokan yumurtadır. Yumurta fırlatıldığında birkaç parçaya ayrılacaktır, bu nedenle yumurtanın hangi bölgeden düştüğünü hızlıca hatırlamanız gerekir. Bir yumurtayı kırılmadan önce yok ederseniz, yakaladığınız tüm köpekbalıkları serbest bırakılır (buna oyunda “yanma” denir). Brawl Stars Hileli Apk

Kaydolduktan sonra artık Hungry Shark World apk’ü ücretsiz olarak indirebilir ve savaşmak için beş güçlü köpekbalığı ile eğlenceli modun tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca telefonunuza her türlü modu yüklemenizi sağlayan mod apk programını nasıl kullanacağınızı da öğrenebilecek ve dilediğiniz zaman oyuna erişmek için kullanabileceksiniz. Hungry Shark modu, ücretsiz jeton ve seviyeler kazanmanıza yardımcı olduğu ve ayrıca yıldız kazanmanıza izin verdiği için, telefonunuzu gerçekten yükseltebilir ve ekstra ödüller almak için yıldız kazanabilirsiniz. Free Fire Apk

Hungry Shark World 4.4.2 Apk

Ücretsiz Hungry Shark World apk’ü ücretsiz edinmenin son adımı, Hungry Shark World sınırsız jetonunu indirmek ve telefonunuzun seviyesini yükseltmek. Mücevherleri almak için köpekbalıkları dalgaları arasında ilerlemeniz, deneyim puanları kazanmak için onları yemeniz ve ardından yıldızları toplamanız gerekecek. Bir balina tarafından vurulmak, kızgın bir kuş tarafından ısırılmak, bir mağaradan bir kaplumbağa tarafından itilmek ve hatta bir su aygırı yemek bu dalgalardan bazılarıdır! Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda dalga vardır ve dalgayı yenerseniz bir sonraki dalgaya geçersiniz. Süre dolmadan toplayabildiğiniz kadar yıldız toplayarak yıldızları topluyorsunuz.

 

Hungry Shark World apk oynamayı seviyorsanız ama gerçekten yıldız ve madeni para toplamayı sevmiyorsanız, bunun yerine her zaman arcade tarzı oyunu oynayabilirsiniz. Bu şekilde, telefonunuz için ürün satın almak için kullanılabilecek değerli taşlar ve madeni paralar kazanmanın yanı sıra aynı avantajları elde edebilirsiniz. Bu, gelecekteki indirmeler için ekstraların kilidini açmayı çok kolaylaştırır. Eğer gerçekten oyundan zevk almak istiyorsanız, bunun yerine sadece arcade tarzı oyunu oynayın ve Hungry Shark World’ün tüm avantajlarına sınırsız para ve seviye ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz!

Share Hungry Shark World Apk 4.4.2 Çalışıyor !
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram