Kamyon oyunları apk indir
Rate this post

Kamyon oyunları apk Kovalı kamyon oyunları, çevrimiçi olarak ücretsiz oynayabileceğiniz en popüler oyunlardan biridir. Bunun böyle olmasının nedeni, çok basit bir kavram olmalarıdır. Hedeflere ulaşmak için kepçenizi seviyeler, rampalar ve merdivenler üzerinde manevra yapmalısınız. Daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa, bu oyunlarda güçlendirmeler de var.

Kamyon oyunları

En iyi kamyon oyunlarından biri Moon Dash. Bu gördüğüm çocuklar için flash oyunlardan biri. Kamyonunuzu yere çarparak soldan sağa hareket ettirmeniz gereken atari tarzı bir oyundur. Bunu yaptığınızda, bazı nesneler düşecek ve ilerlemeye devam etmek için bunları kullanmanız gerekecek. Tabii ki, daha hızlı hareket etmenize ve düşmanları yenmenize yardımcı olacak güçlendirmeler de var. Bu oyun renkli ve çok sayıda animasyonu var.

Kepçe oyunları

Çocuklar için bir başka kamyon oyunu da Büyük Balık. Bu oyun, geçmişteki eski atari oyunlarına çok benziyor. Bunu çocuklarınız için eğlenceli bir oyun yapan şey, istediğiniz zaman, istediğiniz yerde oynayabilmenizdir. Şehirde yaşıyorsanız ve bir Cumartesi gününü bu harika oyunu oynayarak geçirmek istiyorsanız, yapabilirsiniz. Taşrada yaşıyorsanız ve Pazar gününü ailenizle bu harika oyunu oynayarak geçirmek istiyorsanız, yapabilirsiniz.

Kamyon oyunları apk

İnternette çocuklar için başka harika oyunlar da var. Bunlardan biri Tony Hawk’s Downhill Jam. Bu oyun, çocuğunuzun bir engelli parkurda koşmasını ve puan kazanmasını sağlar. Bununla birlikte, kamyonunu farklı engellerin üzerinden geçirmek ve parkurun sonuna ulaşmak zorunda olduğu için çocuğunuzun motor becerilerini de zorlar. Bu oyun, işbirliğinin etkin olduğu bir sürümünüz olduğunda daha da eğlencelidir.

Kamyon oyunları apk indir

Giydirme oyunları da bulabilirsiniz. Bunları almak ve oynamak çok kolaydır. Çocuğunuzun ekrandaki resimlerle eşleşen kıyafetleri giymesi yeterlidir. Basit. Tek dezavantajı, çoğu çocuğun her zaman ekrana odaklanamamasıdır.

Çocuklar için bir başka kamyon oyunu ise Race to Truck Cup. Bu, çocuğunuzun kimin en iyi grafiklere sahip olduğunu görmesini sağlayan bir oyundur. Gerçek etkinlikte kimin en iyi dönüşe sahip olduğunu ve ne kadar iyi performans gösterdiğini görebilirsiniz. Grafikler aslında o kadar ayrıntılı değil – ama kesinlikle bakmak güzel. Race to Truck Cup kesinlikle denemeniz gereken bir oyun.

Temple Run 2 apk

Kendi kamyonunuzu yapmanıza izin veren oyunlar bile var. Örneğin, legolardan bir kamyon yapabilirsiniz. Ardından, oyunu kazanmak için tek yapmanız gereken onu pistte sürüklemektir.

 

Çocuklar için kamyon oyunları listesi uzayıp gidiyor. İnternette çok eğlenceli oyunlar bulabilirsiniz. Bu oyunlar, gerçek hayatta kullanacakları becerileri öğrenmelerine yardımcı olacaktır. Onlar da çok uygun. Birçok site ücretsiz indirmeler sunar, bu nedenle onları kontrol etmemek için hiçbir neden yoktur. Çocuklarınız daha önce bu tür oyunları hiç oynamadıysa, onları denemek isteyebilirsiniz!

 

Oğlunuzun veya kızınızın bir dahaki sefere tüm faaliyetlerine ara vermesi gerektiğinde, neden onlara bazı kamyon oyunlarını denemiyorsunuz? Onları oynarken çok eğlenecekler. Aslında, çocuğunuz bloktaki en iyi oyuncu olabilir. Oynadıktan sonra muhtemelen arabalar hakkında sizin düşündüğünüzden daha fazlasını bildiklerini düşüneceklerdir. Araba sürme hakkında bir şeyler öğrenmiş olacaklar ve gerçek hayatta kullanabilecekleri değerli bir beceriyi öğrenmiş olacaklar. Bununla neler yapabileceklerini bir hayal edin!

Kamyon oyunları apk indir
Kamyon oyunları apk indir

Kamyon oyunlarının çocuklar için bir diğer faydası da eğitici olmalarıdır. Bilgisayar ekranında oynanmalarına rağmen yine de temel matematik becerilerini öğretirler. Ayrıca grafikler çok detaylıdır ve çocuğunuzun ilgisini çekecektir. Maliyetin bir kısmı için gerçek sürüş dersleri kullanmak gibidir.

 

Çocuklarınızın oyun konsolunu koymak için yeterli alana sahip olduğundan emin olun. Daha sonra istedikleri zaman oynayabilecekler. Çocuğunuzun bu oyunun sadece sizin için değil, onlar için olduğunu anladığından emin olun. Böylece eğlenirken öğrenecekler.

Sizin için önerilen