LingoDeer apk indir
Rate this post

LingoDeer’in premium üye (ücretli) sürümü, resimleri yüklemek ve yerleşik tesisleri kullanmak için ücretsiz bir hesap gerektirir. Ücretsiz hesap, 30 gün sonra silinecek olan fotoğraflar için sınırlı depolama alanına sahiptir. Ücretli hesap sahibinin fotoğraflar için sınırsız alanı vardır ve son kullanma tarihi yoktur. Peki ücretli üyelik neden bu kadar pahalı?

lingodeer premium apk

LingoDeer premium ve ücretsiz arasında iki büyük fark vardır. Birincisi, primin ciddi öğrencilere ve Çince konuşmayı öğrenmek isteyen kişilere yönelik olmasıdır. L dili yeni öğrenenler için eğlenceye dayalı bir öğrenme deneyimi sunar. Özellikler, kullanıcının dili konuşanlar tarafından telaffuzların nasıl yapıldığını görmesini sağlar. , telaffuz dersleri, yerel Çince şarkıların ses dosyaları ve Çinli sanatçılara ait yaklaşık 500 şarkı içeren bir kitaplık sağlar. Premium üye ayrıca özel teklifler alır ve  Öğrenim Merkezine erişim hakkına sahiptir.

LingoDeer apk indir
LingoDeer apk indir

snaptube apk indir

LingoDeer’in iki farklı öğrenme paketi vardır: Lingo Premier Paketleri ve Lingo Başlangıç ​​Paketleri. Hangisini seçmelisin? Bu sorunun net bir cevabı yok çünkü herkesin kendine özgü koşulları var. Bazıları için  kullanmanın faydaları Lingo Premier Paketi satın alma maliyetinden daha ağır basabilir. Diğerleri için başlangıç ​​paketi daha uygun olabilir çünkü temel becerilerin bir kısmını zaten Çince olarak biliyorlar.

lingodeer indir

LingoDeer’in temel işlevi, bir ortakla etkileşime girebileceğiniz metin tabanlı oyunlar için bir platform sağlamaktır. Bu etkileşimli deneyim, Japonca dinleme ve yazma becerilerinizi geliştirebilir. Aynı zamanda size ortak kelimeler, deyimler ve cümleler hakkında bilgi verecektir. Uygulamanın içinde kelime sınavları ve kendi kendine testler bulacaksınız. Bu testlerin çoğu basittir ve yazma ve konuşma becerilerinizi test etmek için tasarlanmıştır.

lingodeer japanese

LingoDeer, kelime bilgisi oluşturmak için kendi kelime motorunu kullanır. Uygulama tescilli bir kelime sistemi kullanıyor olsa da, çoğu insan üretilen kelimelerin geleneksel ders kitaplarında kullanılanlara benzer olduğunu ve Japonca dilinde benzer görünen birçok kelimeye sahip olduğunu görüyor. Çoğu sözcük köklere ayrılır ve bağlam içindeki görünümlerine ve anlamlarına bağlı olarak ek anlamlara sahip olacaktır. Bu ek anlamlardan bazıları, dil bilgisi, telaffuz ve suşi, miso ve kamaboko gibi Japonca parçacıkların doğru kullanımı gibi ek derslere dönüşür.

lingodeer plus premium apk

ücretsiz sürümü, herhangi bir ek dil öğrenme uygulaması özelliği içermez ve İngilizce kelime hazinesi için herhangi bir destek sağlanmaz. Artı tarafta, ücretsiz sürüm Japonca kendi kelimelerinizi oluşturmanıza ve flash kartlar oluşturmanıza olanak tanır. Ayrıca uygulamada yer alan jargonları kullanarak kısa diyaloglar okuyan anadili Japonca olan kişileri de dinleyebilirsiniz. Ayrıca, dil öğrenme uygulamasıyla birlikte verilen öğrenme alıştırmaları da iyi sonuç veriyor. Arayüz, cümleler arasında hızlı hareket etmenizi sağlar ve ayrıca kısa ses kliplerinde ana anahtar kelimeleri listeler.

lingodeer price

ücretli sürümü, Korece, Japonca ve Çince dillerinde bir dizi ek alıştırma ve ders dersi içerir. Ayrıca, ömür boyu güncellemeleri destekleyen ücretsiz bir hesabın yanı sıra ders materyallerinin sınırsız indirilmesini de içerir. Bu derslerin ve alıştırmaların tamamlanması kolaydır ve size cümle yapısı ve telaffuz hakkında kapsamlı bir anlayış sağlayacaktır. Bu derslerin çoğu gramer, zaman ve kelime bilgisi dahil olmak üzere temel yazma becerilerine odaklanır.

Nonolive Pro Apk – 2021 ** İndir

gelişmiş sürümü, ileri düzey dersler ve alıştırmalar yoluyla kelime dağarcığınızı artırmaya ve dilbilgisi becerilerinizi genişletmeye odaklanır. Bu ileri düzey kurslarda, isimler, sıfatlar ve fiiller gibi daha ileri düzey konuları ve bunların cümle içinde nasıl yapılandırıldığını öğreneceksiniz. Ek olarak, dersler size ek uygulama alıştırmaları sağlamaya ve sonunda tüm kursun gözden geçirilmesine odaklanır. Bu  derslerinin çoğu, ana dili Korece olan konuşmacıların, dil programında yer alan doğru jargonu kullanarak kısa diyalogları okuduğunu duymanızı sağlayan ses dosyalarını da içerir.

Sizin için önerilen

https://bukanslot88.com/
https://inibukanslot.com/
BUKANSLOT
https://bukanslotonline.com/
https://app-bukanslot.com/
Slot gacor resmi
MBS88
https://bukanslotgacor.com/
juraganfilm
dramaserial