Lords Mobile Tower Defense apk indir
Rate this post

Lords Mobile Tower Defense apk indir Lord of the Rings Mobile, Android’de ücretsiz bir mobil oyundur. Cep telefonunuzda en iyi kule savunma oyununu oynayın! Keyifli grafikler, gelişmiş kullanıcı arayüzü ve birçok heyecan verici oyun seviyesi bu oyun tarafından sağlanmaktadır. Bir kale inşa edin, onu düşman saldırılarına karşı koruyun ve her taraftan her türlü saldırıyı püskürtmek için etkileyici bir savunma yapın!

lords mobile tower defense apk download

Ana oyun amacı, tüm düşman kulelerini ve patronları yok etmektir. Her seviyenin, başarmanız için özel bir görevi vardır. Bazı seviyelerin birkaç hedefi ve başarmanız için daha zor görevleri vardır. Bu nedenle, bu ücretsiz iPhone ve iPad oyunu, sınırlı oyun bilgisi ve sabrı olan kişiler için harika!

lords mobile tower defense apk mod

Lord of the Rings Mobile oyununda karakterinizi seçip farklı yolları takip edebilirsiniz. Tüm oyuncular arasında genel bir kazanan yoktur. Oyunu kazanmada önemli olan oyuncunun stratejisidir. Ayrıca, oyunda mevcut olan her türden kule kulelerini içeren savunma için üç ana kule tipi arasından seçim yapma seçeneğiniz de var. Savaşta size yardımcı olmak için emrinizde inşa etmeniz için ücretsiz olarak sunulan özel kuleler de var!

lords mobile tower defence apk

Oyunun forumlarında diğer oyuncuların oyunla ilgili yorumlarını görebilir ve hatta onlardan kule savunma becerilerinizi geliştirmek için öneriler ve ipuçları alabilirsiniz! Oyun stratejilerinizi ve tekniklerinizi daha da geliştirmek için güçlendiriciler ve hediyeler de satın alabilirsiniz. Eğer gerçekten geliştirmek istiyorsanız, bu Kule Savunma oyununun mobil versiyonunda tüm oyunculara verilen bir miktar para var.

lords mobile tower defense mod apk latest version

Kulelerinizden herhangi birini kullanarak yaratıkları yok etmekten kaçınmalısınız. Onlar nöbetçilerdir ve kulenize ve etrafındakilere çok fazla zarar verirler. Sürüngenler ayrıca haritaya yerleştirilen ve çıkarılması çok zor olabilecek mayınları ve diğer zararlı öğeleri tetikleyecektir. Bir sürüngenin avına düşerseniz ve mayınlarını çalıştırırsanız işiniz biter! Kendinizi savunamazsanız, rakipleriniz sizi kolayca siler!

lords mobile tower defense mod apk hack

Kule savunma oyunu değiştirildi ve şimdi hem savunma hem de saldırı görevlerini içeriyor. Oyun artık daha heyecanlı ve oyunu kazanmanızı sağlayacak gerçek ipuçları ve stratejiler içeriyor. Aslında, oyuncular oyunu oynarken puan ve bonus kazanabilirler. Seviyelerde ilerledikçe, oyuncu seviyenizle birlikte adınızın da arttığını göreceksiniz.

8 Ball Pool

Oyun, belirli bir seviyeye ulaşan oyuncuların isimlerini görmenizi sağlayacak bir seviye sınırı sunuyor. Daha güçlü olmak istiyorsanız, hızlı bir şekilde seviye atlamak için yeni kuleleri ve seviyeleri denemeniz gerekecek! Oyundaki en güçlü kule ve birimlerden bazıları, bilet satın almaktan belirli miktarlarda para kazanıldıktan sonra satın alınabilir.

Dan the Man Apk – Dövüş oyunları 2021**

Strateji oyunlarını seviyorsanız bu heyecan verici yeni kule savunma uygulamasını kaçırmamalısınız. Oyun ücretsizdir ve oynaması basittir. Oyunu şimdi oynayın ve ne kadar eğlenceli olduğunu görün!

Lords Mobile Tower Defense apk indir
Lords Mobile Tower Defense apk indir

Bu oyun Android Market’te ücretsiz olarak mevcuttur. Oynamak için satın almanıza gerek yok. APK dosyasını Google Android Market’ten indirin ve bilgisayarınıza yükleyin. Oyunu oynamak için cihazınızın sadece internete bağlı olması yeterli olacaktır.

 

Karanlık Lord’un kulelerini yenmek kolay değil. Yıkıcı saldırıları ve güçlü savunmaları ile tanınır. Oyuncular, bu saldırılara karşı koymak için savaşa özel birimler getirebilir. Aksiyon hızlıdır ve arayüz çok basittir, böylece yeni başlayanlar bile bu heyecan verici oyunu öğrenebilir ve oynamanın keyfini çıkarabilir.

 

Oyun esas olarak bir savunma oyunu olmasına rağmen, kulelerinizi yükseltmenize izin veriyor. Seviyelerde ilerledikçe kulelerinizin daha güçlü hale geldiğini göreceksiniz. Ayrıca kuleleriniz ve birimleriniz için daha pahalı yükseltmeler satın alabilirsiniz. Rakiplerinizden daha az birime sahip olduğunuz için kendinizi dezavantajlı hissediyorsanız, kendinizi korumak için bir hava savunma ordusu kurabilirsiniz!

 

Unutmayın, bu kadar çok farklı Android kullanıcısı varken, birinin sizi kandırmaya çalışması için uygulamanın bir kopyasını oluşturması kolaydır. Bu oyunu yalnızca saygın geliştiricilere aitse indirmelisiniz. Herhangi bir şey indirmeden önce güvenilir kaynaklardan gelen incelemelere bakın!

Share Lords Mobile Tower Defense apk indir
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram