Memrise pro apk indir
Rate this post

Memrise, ezberleme hızını artırmak için flash kartlar üzerinde kelimelerin aralıklı tekrarını uygulayan devrim niteliğinde bir dil öğrenme sistemidir. Aslında Londra, İngiltere merkezlidir. Bir şeyleri ezberlemekle mücadele eden insanlar için gerçekten etkili ve iyi bir çözüm olduğunu söyleyen birçok inceleme çıktı. Ancak, bu program hakkında gerçekten özel olan nedir? Aşağıda, bu konuda daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olacak bazı bilgiler bulacaksınız.

memrise pro apk

İlk olarak, Memrise’nin kökeni hakkında bazı bilgiler. İnsanların yeni dilleri öğrenmeleri için daha kolay bir yol bulmak isteyen iki bilgisayar meraklısının bir ürünü olarak ortaya çıktı. İnsanların kelime ve kelime öbekleri çevirileri konusunda genellikle zorlandıklarını biliyorlardı ve bu ifadeleri daha kolay hatırlayabilmelerine yardımcı olacak bir ürün istiyorlardı. Çalışmalarının sonucu, günümüzün Memrise programıdır.

memrise premium apk

Bu uygulama iki bileşenle birlikte gelir: bilgi kartı alıştırmaları ve kelime oluşturucu. Temel olarak, bilgi kartı egzersizleri, beyninizi sözcükleri üzerlerinde gördüğünüz görüntülerle ilişkilendirmek için eğitmek için kullanılır. Bu arada, kelime oluşturucu, kelimeleri bağlam içinde kullanmanızı gerektiren oyunlar oluşturarak kendi kelime veritabanınızı oluşturmanıza yardımcı olur. Temel olarak, hedef dilde kelimeleri kendi dilinizde anladığınız kadar kolaylıkla kullanabilmenize yardımcı olur.

Farming USA 2 Apk Mod Sınırsız Para

Memrise’ı satın almakla ilgileniyorsanız, ürünü almanın birçok farklı yolu vardır. Doğrudan web sitesine gidebilir ve yazılımı satın almanın en popüler ve kolay yollarından biri olan uygulama üzerinden satın alabilirsiniz. Ürünü ayrıca dil öğrenme kursları satan çeşitli web sitelerinden çevrimiçi olarak da satın alabilirsiniz. Ancak, yazılımı indirmek ve satın almakla uğraşmak istemiyorsanız, kursun kitap versiyonunu satın almayı tercih edebilirsiniz.

memrise indir

Memrise uygulamasının en kullanışlı özelliklerinden biri kelime eğitmenidir. Bu özellik ile İngilizce dili ile ilgili birkaç soruyu cevaplayarak yeni kelimeler geliştirebilirsiniz. Bu kesinlikle dil uygulamalarını kullanma becerilerinizi geliştirmenin en iyi yollarından biridir. Aynı soru sizden şu cümleleri kurmanızı da isterdi: “Adam evcil hayvanını seviyor.” Şimdi, açıkçası, basitçe “Adam evcil hayvanını seviyor” demezsiniz.

memrise ingilizce

Sonuç olarak,  sadece başka bir dil öğrenme programı değildir. Aslında, İngilizce kelime dağarcığını hızla geliştirmek isteyen biri için mükemmel bir seçimdir. Bir uygulama seçmeye gelince seçeneklerinizi bildiğinizden emin olun. Bazı programlar size diğerlerinden daha uygun olacaktır. Bu nedenle, bu  incelemesini okuduğunuzda, ne aradığınızı bildiğinizden emin olun!

Memrise pro apk indir
Memrise pro apk indir

Bu incelemesinde yer alan bilgilerden de görebileceğiniz gibi, bu özel dil öğrenme uygulamasını seçmenin çeşitli avantajları vardır. Bu noktalar, aslında, bu uygulamanın bu kadar popüler hale gelmesinin ana noktalarıdır. Yabancı dil öğrenmek istiyor ancak normal derslere ayıracak fazla zamanınız yoksa, bu sizin için harika bir seçenek. Temel bilgileri kolayca öğrenebilir ve daha sonra hazır olduğunuzda ileri kurslara geçebilirsiniz. Çevrimiçi bir program olduğu için, herhangi bir bilgisayardan ve hatta yatağınızın kanepesinden bile yapabilirsiniz!

FarmVille 2: Country Escape apk indir

 

Sizin için önerilen