Rival Stars Horse Racing Apk 1.25.1 indir
Rate this post

Rival Stars Horse Racing Apk iPhone için Rival Stars Online oynamakla ilgileniyorsanız, Rival Stars At Yarışı apk’na sahip olduğunuzdan emin olmak isteyeceksiniz. Bu, iPhone sahiplerinin cihazlarında Rival Stars mobil oyununun kendi kopyalarına erişmelerini sağlayacak bir uygulamadır. Ne yazık ki, bu özel uygulamayla ilgili bilinen bir sorun var. Google Play tabanlı hiçbir uygulamada kullanamazsınız.

Rival Stars Horse Racing Apk indir

Bunun bu kadar büyük bir sorun olmasının nedeni, Google’ın ve diğer uygulama mağazalarının tek bir uygulamadan kaç indirme alabileceğiniz konusunda belirli sınırlar koymasıdır. Her bir uygulama farklı şekilde kodlanmıştır ve bu nedenle ayrı bir indirme bağlantısı gerektirir. Her geliştiricinin hem iPhone hem de android cihazlar için uygulamalarının tam bir sürümünü oluşturması mümkün değildir.

Rival Stars Horse Racing Apk

 Bu nedenle, Rival Stars Horse Racing apk ile ilgileniyorsanız, uygulamayı Kit Kat 4.4 veya üstü ile çalışan android cihazlara indiremeyeceksiniz. Bu, şu anda Google Play uygulamasında olduğu gibi aynı durumdu. Ancak, en son Rival Stars iPhone/mobil emülatör yazılımında küçük bir kodlama hatası düzeltildi, dolayısıyla bu artık geçerli değil.

Rival Stars Horse Racing Apk

Bunu düzeltmek için en son Rival Stars iPhone/mobil öykünücüyü indirebilir ve indirilen dosyayı iPhone’unuza aktarabilirsiniz. Dosya aktarıldıktan sonra uygulamayı şimdi kullanabileceksiniz. Ancak, çoğu insan bunu yapmayacak. Bunun yerine, üçüncü taraf kaynaklardan Rival Stars at yarışı uygulamasını almaya çalışıyorlar. Muhtemelen, bu üçüncü taraf kaynaklar android uygulamasının eski sürümlerinde çalışmış olacak ve size artık çalışan bir sürüm sağlayamayabilir. Bu tür bir oyuna para harcamaya değmez, çünkü yakında herhangi bir zamanda çalışan bir oyun alacağınıza dair bir söz yok. Dink o Squad ap

 

Bu sorunu çözmenin en kolay yolu Play Store’u kullanmaktır. Rival Stars at yarışı apk dosyasını arayın ve yükleyin. Play Store’u yüklemediyseniz, Google Play Store’a gidebilir, gerçek oyunu arayabilir ve ardından ödeme sürecinden satın alabilirsiniz. İndirme işlemi sadece birkaç dakika sürmelidir. Yükledikten ve kullanıma hazır olduktan sonra, hesabınıza giriş yapabilir ve uygulamayı etkinleştirebilirsiniz 

 

Tabii ki, bu belirli uygulamanın ilk Android cihazlarda bulunmamasının nedeni, yalnızca iPhone’a yönelik bir ilişki olması. Normal Google Play Store’da bulamazsınız ve iOS veya Android için başka hiçbir uygulama mağazasında mevcut değildir. Bu oyunu indirmeyi planlıyorsanız, birçok meşru, resmi üçüncü taraf kaynağından birini kullandığınızdan emin olmanız gerekir. Çevrimiçi olarak pek çok hileli indirme mevcuttur, bu da kendinizi eğlenceli bir video oyunu yerine bir virüsle bulabileceğiniz anlamına gelir. Bu vicdansız web siteleri, “kodu almak” için uygulamanın iPhone sürümünü satın almanız gerektiği de dahil olmak üzere, istedikleri her şeyi size söyleyecektir. Zombie Catchers Apk

 

Gerçek, meşru bir Play Store uygulaması, Rival Stars Horse Racing android uygulamasını tasarlandığı gibi oynamanıza izin verecektir. Skor tabloları ve yüksek puanlar da dahil olmak üzere her türlü temiz özelliğe erişebileceksiniz. Ayrıca günlük izleme raporu ve istatistik merkezi gibi tüm bonus içeriğinden de yararlanabileceksiniz. Orijinal Uygulamayı hiç oynamadıysanız, kesinlikle denemeye değer. İPhone’da oynadıysanız, daha büyük ölçekte oynamak için harika bir şans.

 

Rival Stars Horse Racing apk’nın iPhone sürümünü hemen iTunes mağazasından indirebilirsiniz. Bir android telefonunuz varsa, bu uygulama sürümünü indirmek için Google Play Store’u kullanabilirsiniz. Google play uygulamasının bağlantısı aşağıda listelenmiştir. Uygulamayı yükledikten sonra hemen android telefonunuzda gerçek zamanlı at yarışı oyunlarını oynamaya başlayabilirsiniz!

Share Rival Stars Horse Racing Apk 1.25.1 indir
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram