Shadow Knight Ninja Samurai Fighting Games apk indir
Rate this post

Son derece popüler Shadow Knight video oyunu serisinin yeni girişi Shadow Knight Ninja Samurai olarak adlandırılıyor ve eski oyunlardan iyi adamları alıp onları geliştiriyor. Darkstalkers: PlayStation Edition kadar iyi olduğunu düşünmüyorum ama kesinlikle eski oyunlardan bir adım önde. Eski oyunlarda ninjaları seviyorsanız, bu oyun ilginizi çekmeli. Ninjalardan nefret ediyorsan… bunda senin için gerçekten hiçbir şey yok. Çok fazla silah seçeneği de yok.

shadow knight ninja samurai fighting games mod apk

Hikaye, Shadow Knight’ın oğlu Jake ile dünyayı yaklaşan bir nükleer savaştan kurtardıktan sonra emekliye ayrılmasıdır. Ancak işler planlandığı gibi gitmez ve Shadow Knight’ın karısı intikamını alabilmek için onu öldürmeye karar verir. Ancak ölümünden kısa bir süre sonra Jake, Shadow Knight’ın asla gerçekten ölmediğini öğrenir. Bunun yerine, kötü büyücü Yoruichi Shihoin tarafından iyi ninja ustasını öldürmek için kiralanan bazı ninjalar tarafından Shikon kalesi adlı bir adaya kaçırıldı. Keşke bu dev canavarı geçebilseydi…

shadow knight ninja

Oyunda klasik kahraman Shadow Knight rolünü üstleniyorsunuz. Karakter sınıfınızı (asker, şaman veya ninja) seçerek ve ardından istediğiniz Ninja Özel Hareketini (kör edici toz, dönen bıçak, koşu hızı) seçerek başlarsınız. Bu sınıflar her oyuncu için özelleştirilmelidir çünkü farklı bir sınıfa geçerseniz bazı beceriler çalışmayacaktır. Ayrıca sadece ninjaların öğrenebileceği özel hareketler de var ve bu oyunu daha da ilginç hale getiriyor. Bu oyun, diğer Ninja Warriors oyunlarında bulunanlarla karşılaştırılabilir birçok gizli son, bonus zindan ve gizli karakter içerir.

shadow knight ninja apk

Bu oyunda dövüş çok yoğun ve bazen oldukça komik. Dövüşün bir kısmı dönen kılıç gibi özel hareketler kullanılarak yapılır, ancak Shadow Warrior dövüşlerinin çoğu, silah ve eşyalar kullanarak birbirlerine saldıran oyuncular tarafından yapılır. Tam teşekküllü bir video oyununda bekleyeceğiniz tüm dövüşlere güzel bir mola. Örneğin oyundaki silahlardan biri, rakiplerinizi aşağı çekmenizi sağlayan bir kıskaç içeriyor. Çengel kancası, ninja savaşçıları tarafından rakiplerini ağlara sarmak için kullanılır ve daha sonra onları ölümüne kadar sabitlemek için kullanabilirler. Bir silah kullanırken, hızlı bir şekilde dönerseniz, rakip ağa yakalanır ve daha sonra onları ölüme kadar ezmeye devam edebilirsiniz.

Shadow Knight Ninja Samurai Fighting Games apk indir
Shadow Knight Ninja Samurai Fighting Games apk indir

Oyunun genel tasarımı iyi yapılmış. Gölgeler ortamın ana özelliği olma eğilimindedir ve ayrıca oyun oynarken arka plan olarak da kullanılır. Düşmanlar oldukça iyi detaylandırılmış ve özel hareketler de oldukça güzel canlandırılmıştır. Sesler, aslında bir rakiple savaştığınızı kolayca unutacak kadar incedir, ancak oynamak için harika bir atmosfer yaratan oyuna belirli bir gerçekçilik duygusu katarlar.

 

Sahip olduğum önemli bir şikayet, oyunun bir süre sonra biraz sıkıcı olabileceğidir. Zorlukların yanı sıra haritalarda biraz çeşitlilik elde edersiniz. Ancak, oyunu ilginç kılmak için yeterli değil. Ayrıca, bazen kameranın benim zevkime göre aksiyona biraz fazla yakın olduğunu hissettim.

Angry Birds Friends apk indir

Genel olarak, bu oyun harika. Hızlı tempolu ve gerçekten dövüş havasına giriyor. Grafikler ve özel efektler harika. Hikaye merak uyandırıyor ve dövüşmeyi sevmiyorsanız bile hikayenin tadını çıkaracaksınız. Sonuç olarak, bu oyun saldırgan olmamakla birlikte dövüş video oyunu hayranlarına hitap etmelidir.

Romance Club Apk – Aşk Oyunları 2021**

Share Shadow Knight Ninja Samurai Fighting Games apk indir
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram