Shadow of Death apk 1.100.3.0 Darkness RPG – Fight Now
Rate this post

Shadow of Death apk İşte ameliyat telaşınız var hanımlar. Shadow of Death apk, önümüzdeki aylarda tanıtılacak oyunlar arasında yer alıyor. Bu heyecan verici yeni başlığın, şimdiye kadar hakkında çok şey duyulan bu devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyununun ön bölümleri olduğu lanse ediliyor. Ancak çıkış tarihini beklemeden önce, bu oyun hakkında bazı bilgiler burada.

Shadow of Death apk indir

Shadow of Death apk  Bir sonraki hayatta diriltme veya ölme ve tekrar dirilme gücüne sahip “Kahramanlar” adlı karakterlerin etrafında dönen bir aksiyon oyunudur. Oyun, bir kolluk kuvvetinin altı yüksek sınıf görevlisinin öldürülmesiyle başlayan bir hikaye ile geliyor. Bir hafta sonra, işlek bir caddenin ortasında ölü bulundular. Olaya karışan zanlılar tıpkı gerçek olay gibi yakalandı, yargılandı ve idam edildi ve kanları öfkeyle kaynadı.

Shadow of Death apk

 

Shadow of Death apk hikayesinde, kahramanın adı Kiyomi’dir. Ana karakterin adı da Kiyomi. Altı yetkili öldürüldükten sonra, kimliği belirsiz bir saldırgan tarafından ateşlenen bir kurşun Kiyomi’nin karnının sol alt kısmına isabet etti. Yardım çığlıkları atarken çaresizce kendini en yakın hastaneye itmeye çalışırken kan lekeleri fışkırmaya başladı. Olaydan bir hafta sonra vücudu sertleşti ve zayıfladı. Daha sonra adı verilen siber sığınak hapishanesine mi transfer edildi? Mochizumu’nun karanlık ve ıssız hücreye yerleştirildiği yer, orada olduğu konusunda kimseyi uyarmak için ışıksız veya başka bir yol yoktu.  Shazam Encore apk 

 

Shadow of Death apk’in aksiyon dolu oyunu hakkında bilmeniz gereken birkaç şey var. Saldırıdan kurtulan ancak hala hastanede olan Kiyomi adlı karakter olarak oynuyorsunuz. Ayrıca Şövalye adında gizemli bir figür var ve daha sonra hikayenin ana kötü adamı olduğunu öğreneceksiniz. Şövalye, Ölümün kendisinin avatarıdır ve insanları öldürmek ve vücutlarının kontrolünü ele geçirmek için gölge güçlerini kullanır, böylece onlar üzerinde mutlak güç kazanır. Kiyomi’yi Şövalye’den kurtarmak ve güçlerini ona ve kahramanı öldürmeye niyetli müttefiklerine karşı kullanmak size kalmış.

 

Bu birinci şahıs nişancı oyunudur ve karanlık şövalye türünde bir hikayeye sahip türünün tek örneğidir. Oyunun tam versiyonu olmasa da kesinlikle türünün tek örneği. Android Market’ten alabileceğiniz modun ücretsiz bir indirmesi var. Tam sürümünü istiyorsanız Shadow of Death’in HD sürümünü satın almalısınız. Zombie Catchers Apk

 

Oyunu indirmek için Google Play Store sayfasının sağ üst köşesindeki “yükle” veya “oyun” düğmesine tıklamanız yeterlidir. Ardından, ekranın sol tarafında bulunan yeşil İndir düğmesine dokunun. Gerekli tüm dosyaları indirmeyi bitirmesini bekleyin. Bu yapıldıktan sonra yeşil İndir düğmesine tekrar dokunun. Bu sizi İndir düğmesi olan bir sayfaya getirmelidir.

 

Bundan sonra, modu oynatmaya başlamak için İndir düğmesine dokunun. Ekranın sol üst köşesinde, Google Play Oyun Seçici’yi göstermek için üzerine tıklayabileceğiniz küçük bir reklam bloğu göreceksiniz. Üzerine dokunun ve yeni bir pencere açılacaktır. “Ölümün Gölgesi” sekmesine gidin ve bazı özelliklerini gösteren kısa bir oyun fragmanı ile modun mevcut bölümlerinin bir listesini göreceksiniz.

 

Heyecan verici karanlık fantezi rol yapma oyunu Shadow of Death apk’in yeni bölümü şimdi oynanmaya hazır! Oyundaki en iyi öğelerin ve özel becerilerin bazılarının kilidini açmanın hızlı bir yolunu arıyorsanız, işte böyle yaparsınız. Ancak, seviyenize ve şifrenizin gücüne bağlı olarak kilit açma işleminin biraz zaman alabileceğini unutmayın. Yine de yeni veya benzersiz bir şifre kullanmanız önerilir çünkü varsayılan şifrelerden birini kullanırsanız ilerlemeniz kalıcı olarak yasaklanacaktır. Sadece yenileriyle alabileceğiniz yüksek puanları elde etmek için mod ve çeşitli bölümleri oynamak için kendinize bolca zaman verin.

Share Shadow of Death apk 1.100.3.0 Darkness RPG – Fight Now
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram