Shazam Encore apk indir
Rate this post

Shazam, seçilen cihazdaki mikrofonla ve oynatılan kısa bir örneğe bağlı olarak filmleri, müzikleri, reklamları, televizyon programlarını ve önceden kaydedilmiş medyayı tanımlayacak yeni bir uygulamadır. Londra merkezli Shazam Entertainment tarafından geliştirilmiştir ve 2021’den beri Apple Inc.’e aittir. , indirmek için bir iPhone kullanır ve Shazam Remote uygulaması abonelik için Mac veya PC’de kullanılabilir. Shazam Entertainment web sitesi yedi yüz elliden fazla önceden programlanmış türünden oluşan ücretsiz bir kitaplık sunar. ayrıca filmlerin tam listesini anında görüntüleme seçeneği de sunar. TV uygulaması, canlı televizyon yayınlarını da izlemenizi sağlar.

shazam encore apk

Shazam’ın arkasındaki yenilikçi teknoloji, şarkı, başlık, sanatçı, albüm, sanatçı adı, süre ve türün tanınmasını sağlamak için patentli görüntü işlemeyi güçlü sinyal işlemeyle birleştirir. müziği gerçek zamanlı olarak tanımlar, böylece araba kullanırken, metroya binerken veya bir otelde beklerken dinleyebilirsiniz. Şaşırtıcı teknoloji, en sevdiğiniz şarkıların anında keyfini çıkarmanızı sağlar. TV uygulamasıyla iPhone, iPad veya iPod Touch’ınızda en sevdiğiniz televizyon programlarını, filmleri ve müzik videolarını hızla bulabilir ve izleyebilirsiniz.

shazam encore google play

Shazam’ın kapsamına giren tekno

loji, üç dijital parmak izi teknolojisinden birini seçmenize olanak tanır – OCR (optik karakter tanıma) taraması, HET (Yüksek Çözünürlüklü İzleme Teknolojisi) veya UMC (Urchin İzleme Modülü). HET algoritması daha önce iPhone ve akıllı telefon pazarlarında kullanılıyordu ancak yerini TV aldı. OCR taramaları HET’ten daha hızlı ve daha doğrudur ve şu anda şarkıları ve filmleri tanımlamanın en popüler yoludur. Shazam TV hala geliştirme aşamasındadır ve iPhone’da mevcut değildir, ancak Apple mağazasında ve belirli Android telefonlar için mevcuttur. , abonelik hizmetine ek olarak, kullanıcılarının video önermesine izin vermek için Google’ın kullandığı otomatik tekniğini kullanır.

shazam encore apk mos

En gelişmiş tarama tekniği olan HET veya Yüksek Çözünürlüklü İzleme Teknolojisi, kayıt geçmişte bir iTunes cihazında oynatılmamış olsa bile şarkıları ve filmleri tanımlayabilir. HET’in gücüyle , yalnızca şarkıları veya filmleri değil, aynı zamanda kaydın nerede saklandığını da tanımlayabilecek. HET algoritması, parçanın her satırını tarayarak ve şarkıdaki sözlerin veya diğer bilgilerin canlı olarak yayınlanmaya uygun olup olmadığını belirlemek için önceden tanımlanmış bir transkripsiyonla karşılaştırarak çalışır.

shazam encore android

Tüm Shazam kullanıcıları, dünya çapında bir milyondan fazla radyo istasyonunu içeren  kitaplığına erişebilir. Sadece uygulamasını indirerek bu istasyonlara erişebilir ve dünyanın her yerinden canlı müzik dinleyebilirsiniz. Ana menüde bulunan düğmesi, gezegendeki herhangi bir yerden müzik bulmak ve tanımlamak için kullanabileceğiniz uygulamayı getirir. hesabına giriş yaptıysanız, “Oyunlarım” sekmesinde oyunlarınızı ve kayıtlı müziklerinizi görebileceksiniz.

 

Uygulama, yaşadığınız bölgede desteklenen müzik servislerini aramanıza olanak tanır. Londra, New York, Los Angeles, Sidney, Birmingham, Cardiff, Manchester, Paris, Prag, Budapeşte ve diğerleri gibi şehirleri kullanarak arama yapabilirsiniz. Chicago, Toronto ve Las Vegas gibi belirli şehirleri bile arayabilirsiniz. Belirli bir bölgede bir istasyon bulduğunuzda, türe göre kategorilere ayrılmış şarkılarının listesine bakabilirsiniz. Ekranda hiçbir reklam gösterilmez, bu nedenle şarkı adlarından herhangi birini kaçırma konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

 

uygulaması ayrıca şarkılara oy vermenizi ve yorum yapmanızı sağlar; bu, diğerlerinin ne tür şarkılardan hoşlandığınızı bilmelerinin harika bir yoludur. bulunan bazı paylaşım seçenekleri arasında Facebook, Twitter ve e-posta bulunur. En sevdiğiniz şarkıları anında derecelendirmek için beş kişiye kadar ekleyebilirsiniz. En iyi yanı, bunu şarkı çalarken yapabilmeniz!

 

Encore seçeneği muhtemelen favorilerimden biri. Bu seçenek, kendisi tarafından sürekli güncellenecek olan sonsuz sayıda Shazam şarkısı içerir. Bir adres veya şehir adı yazabilirsiniz ve uygulama bu kelimelere dayalı bir oynatma listesi oluşturacaktır. , listenizdeki bir sonraki şarkının sözlerini bile gösterir – şarkıda ilerledikçe şarkı sözlerinin nasıl değişeceğiyle ilgileniyorsanız kesinlikle kullanışlıdır! Bu seçenek şu anda yalnızca desteklenen bazı şehirlerde mevcuttur, ancak yakında yaygınlaşması bekleniyor.

juraganfilm
https://bukanslotgacor.com/
dramaserial
MBS88
BUKANSLOT
Slot gacor resmi
https://bukanslotonline.com/
https://app-bukanslot.com/
https://bukanslot88.com/