Songkick Concerts 6.15 APK İNDİR
Rate this post

Songkick Konserleri, kullanıcıların dünyanın çeşitli yerlerindeki sanatçıların görünüşlerini ve sanatçı videolarını takip etmelerini sağlayan yeni bir hizmettir. Hizmet, Konserleri gibi bağımsız tanıtım siteleri tarafından sunulmaktadır.  sitelerinden erişebileceğiniz milyonlarca canlı konser listesine sahiptir. Hizmet ayrıca kullanıcılara yerel konserleri arama ve diğer sanatçı profillerini görüntüleme olanağı verir. Bu hizmetin radyo, televizyon ve yazılı medya gibi geleneksel müzik pazarlama kaynaklarına göre çeşitli avantajları vardır.

songkick concerts app

Songkick Konserleri, oldukça organize edilmiş şarkı seçenekleri listeleriyle kimliği doğrulanmış bir kullanıcı deneyimi sağlayarak çalışır. Kullanıcılar iTunes, Vevo, MySpace, YouTube ve diğer birçok web sitesi dahil yerel müzik kaynaklarını arayabilir ve filtreleyebilir. Hizmet, yaklaşan konserleri hakkında gerçek zamanlı bilgi sağlayarak kullanıcıların eğlencelerini buna göre planlamasını sağlıyor. Belirli bir sanatçının hayranıysanız, uygulama bir konser düzenlemeyi çok kolaylaştırır. Telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan hızlıca bilet bulabilir, sanatçı fotoğraflarını görüntüleyebilir, müziklerini dinleyebilir ve bilet rezervasyonu yapabilirsiniz.

songkick concerts 2021

Kullanıcılar R&B, Caz, Klasik, Latin ve Kulüp müziği gibi çeşitli türlere göz atabilirler. Uygulama, sürekli güncellenen, listelenen düzinelerce canlı konserine sahiptir. Kullanıcılar belirli bir sanatçıyı, şehri veya türü arayabilir ve yaklaşan konserler hakkında anında ayrıntılı bilgi alabilir. Facebook üyesiyseniz, uygulama arkadaşlarınız ve hayranlarınızla bağlantıda kalmanızı kolaylaştırır. Uygulama ile arkadaşlarınıza ve hayranlarınıza kolayca fotoğraf, video, yorum, bağlantı ve daha fazlasını doğrudan gönderebilirsiniz.

songkick concerts near me

Songkick Konserleri uygulamasının harika yanlarından biri, yaklaşan müzik etkinliklerinden haberdar olmanıza yardımcı olmasıdır. Uygulama sadece bilet ve sanatçı bilgisi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda size yaklaşan konser programları hakkında ayrıntılı bilgi verir. Ayrıca Kanye West, Rihanna, The Weeknd ve daha pek çok sanatçının yaklaşan konserlerini de görebilirsiniz. Harika bir özellik, sanatçılara ve kişisel Facebook sayfalarına erişebileceğiniz “sahne arkası erişim” bölümüdür. Sadece sayfalarına bakarak bir sanatçı hakkında çok şey öğrenebilirsiniz. Hangi şarkıları çaldıklarını ve performansları hakkında yapılan yorumları bile görebilirsiniz.

songkick concerts copenhagen

Belirli sanatçıların hayranıysanız, Facebook profilinizdeki Konserleri bölümünü kullanarak yaklaşan konserleri takip edebilirsiniz. Ücretsiz sürüm yalnızca sınırlı bilgi sunar. Tam özelliği elde etmek için premium sürüme yükseltin. Artık sanatçılara göre yaklaşan konserleri hakkında tarihler, sanatçının adı, bilet fiyatları, sanatçı fotoğrafı ve daha fazlası dahil olmak üzere ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Songkick Concerts 6.15 APK İNDİR
Songkick Concerts 6.15 APK İNDİR

Songkick Konserleri uygulamasının en popüler özelliği, sizi sevdiğiniz sanatçılara bağlayabilmesidir. Belirli bir sanatçıyı canlı görmek istiyorsanız, “şarkıcılar/sanatçılar” bölümünde adını arayabilirsiniz. Hatta uygulama ile nerede canlı oynadıklarını, ne zaman ve kaç bilet almanız gerektiğini görebilirsiniz. Uygulama aynı zamanda sosyal medya sayfalarına bağlantılar sağlar, böylece konserlerini takip edebilir ve nereye gittiklerini görebilirsiniz.

Cargo Simulator 2019 Türkiye Apk Para Hilesi Çalışıyor 2021 **

Songkick Konserlerinin en iyi özelliği, favori sanatçılarınızı takip etme ve nerede çaldıklarını görme yeteneğidir. Bunu yapmak için internete bağlı olmanız gerekir. Hatta Concerts uygulamasıyla doğrudan iPhone’unuzdan bilet satın alabilir ve konser deneyiminizi çevrimiçi olarak takip edebilirsiniz. Bir daha asla konsere seyahat etme veya biletlere para harcama konusunda endişelenmenize gerek yok.

Mi File Manager 4.3.1.2 apk indir

Konserleri, canlı müzik dünyasına bağlanmanıza ve en sevdiğiniz sanatçılarla anında bağlantı kurmanıza olanak tanır. Ücretsiz sürüm yalnızca bir haftalık konserleri gösterir. Tam bir aylık konser için premium sürümü satın almanız gerekir. Uygulamayı sık kullanıyorsanız, müzik kitaplığınıza iki yüze kadar şarkı kaydedebilirsiniz. Ayrıca Facebook, Twitter, YouTube, MySpace ve diğerleri dahil olmak üzere sosyal medya profillerinize erişmenizi sağlar.

Share Songkick Concerts 6.15 APK İNDİR
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram