Sonic Forces Running Battle apk indir
Rate this post

Sonic Forces’un hikayesi, eski cihazlarınızı modernize edilmiş teknoloji altında çalıştırmaktır. Dr. Eggman robotunun neden olduğu bir patlama nedeniyle Dr. Darkkan’dan kurtulan hardcore bir robot tamircisi olarak oynuyorsunuz, böylece oyuna başlıyorsunuz. Dünyayı Eggman’den kurtardıktan sonra, bu sefer genç bir çocuk olarak kendinizi bir kez daha Dünya’da buluyorsunuz. Dr. Eggman’ın Robot ordusu dünyanızı istila ederken dalgalarını savuşturmak için kullanacağınız çeşitli silahlar ve aletlerle donatılacaksınız. Görevleri tamamlamak ve daha yüksek puanlara ulaşmak için üstesinden gelmeniz gereken birkaç zorluk var. Bunlar, her bir dünyadan geçerken ve uçağa binmek, çemberler arasında yarışmak ve daha fazlası gibi görevleri yerine getirirken ayaklarınızın üzerinde durmanıza yardımcı olacaktır.

sonic forces – racing battle

Bu oyundaki dövüş oyunları, birincil kötü adam olan Dr. Finkelstein’ın, kötü eylemleri nedeniyle efsanevi hırsız Sonic the Hedgehog’u kaçırdığı romanın hikayesini takip ediyor. Kırmızı işaretli açık mavi renge sahip Sonic olarak oynuyorsunuz. O, başının etrafında bu hafif auraya sahip bir yetimdir. Sonic, evinden alındığından beri herkesin onu Kirpi Sonic olarak tanıdığı X gezegenindeki hayata uyum sağlamakta zorlanıyor.

sonic forces racing battle mod apk

Oyundaki savaş, temel bir platform stilini takip ediyor. Kaçmanız gereken birkaç düşman var ve bir veya iki patron dövüşü de var. Ancak seviye atladıkça zorlaşıyor, çünkü birçok zorlu aşamadan geçme göreviniz var.

sonic forces racing battle

Seviyeleri gerçekten hızlı geçmenin bir yolu, hareket etmeye devam etmek ve devam etmektir. Sonic Forces – Run Battle, piyasadaki en iyi platform oyunlarından biridir. Ne kadar hızlı hareket edebileceğinizi gördükçe çok bağımlılık yapıyor ve bölümü saatler yerine dakikalar içinde bitirmenizi sağlıyor.

 

Oyunda altta özel bir makineniz var ve kullanıldığında Sonic’in daha hızlı gitmesine neden olacak. Bu, platformun daha zor kısımlarından bazılarını geçmeyi mümkün kılar. Seviyelerde ilerledikçe, Sonic’in hızı artar, bu da platformda kolaylıkla manevra yapmanıza yardımcı olur. Ayrıca, hareket ettiğinizde yavaşlama konusunda endişelenmenize gerek kalmaz, böylece her zaman bir hız ve başarı hissine sahip olursunuz.

Sonic Forces Running Battle apk indir
Sonic Forces Running Battle apk indir

Oyunun bazı zorlu kısımlarını daha hızlı atlatmanıza yardımcı olabilecek bazı güçlendirmeler de mevcut. Güçlendirmeler yardımcı olabilir, ancak oyunu istediğiniz kadar kolay oynamak için gerekli değildir. Başlamanın en iyi yolu, Sonic’in daha hızlı gitmesini sağlayan makineyi kullanmaktır – Yumurta. Görünen birkaç Yumurta kafası var ve Sonic Forces – çalışan Battle’da ilerlemek için onları toplamanız gerekecek.

Love Pies Merge apk indir

Bu Yumurta kafaları, oyundaki diğer şeylerin kilidini açmak için de kullanışlıdır. Canlarınız bittiğinde veya bir can sona erdiğinde, bir sonraki seviyeye başlamak için bir can daha dolana kadar beklemeniz gerekecek. Her seviyedeki çeşitli nesneleri toplayarak, bir sonraki seviyeye normalde olduğundan çok daha kolay geçebileceksiniz.

Spotify Stations Apk Streaming music radio stations

Sonic Forces – Running Battle oynaması zevkli bir oyundur ve sevmeseniz bile yine de ilginç bulacaksınız. Çeşitli platformları ve düşmanları nasıl manevra yapacağınızı anlamaya çalışmak için çok zaman harcayabilirsiniz ve bu, oyunu eğlenceli yapan şeyin bir parçasıdır. Ayrıca, oyunun genel tasarımının çok etkileyici olduğunu ve gerçekten harika göründüğünü ve hissettirdiğini göreceksiniz. Sonic Forces – Battle’ı yönetirken harika zaman geçireceksiniz ve her yaş için eğlenceli bir deneyim olduğu kanıtlanmalıdır.

Share Sonic Forces Running Battle apk indir
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram