Spotify Premium MOD APK
Rate this post

Spotify nedir? İnternet tabanlı bir müzik sosyal ağ sitesidir. Daniel Ek ve Martin Lorentzon tarafından açık kaynaklı bir proje olarak başlatıldı. 23 Mart 2021’de Daniel Ek ve Martin Lorentzon tarafından Soundcloud adı altında başlatılan İsveçli bir web tabanlı müzik ve ses medya hizmetleri şirketidir. Temmuz 2021 itibariyle 162 milyon ödeme yapan üye de dahil olmak üzere 365 milyondan fazla günlük aktif kullanıcıya sahip, dünyanın en büyük internet tabanlı müzik sosyal ağıdır. Bu makale, web sitesinin arkasındaki arka plan ve motivasyonu ve nasıl başladığını tartışacaktır.

spotify premium

2021’de Spotify, iPod Touch için bir uygulama olarak halka sunuldu. Uygulama, kullanıcıların tuş vuruşlarıyla müzik ve radyo istasyonlarını aramasına ve sanatçıya, albüme veya parça adına göre müzik ve radyo çalma listelerine göz atmasına olanak tanır. Uygulama ile kullanıcılar, nasıl hissettiklerine, ruh hallerine, konumlarına veya kullanıcı tarafından tanımlanan diğer kriterlere göre parkurları bulabilir ve seçebilirler. Bir gecede sansasyon yaratan uygulama hemen tükendi ve kısa süre sonra geliri elde edildi. Bugün, uygulama elli milyondan fazla kez indirildi ve tüm dünyadaki insanlar tarafından ana müzik akışı hizmeti olarak kullanılıyor.

spotify premium apk

Bu nedenle şirket şimdi iPhone, iPad ve Apple Watch için ücretsiz bir sürüm yayınladı ve önümüzdeki tatiller için yeni ve geliştirilmiş bir sürüm üzerinde çalışıyor. Bu, şu an için ücretsiz uygulamanın yalnızca Avustralya, Brezilya, Kanada, Çin, Fransa, İrlanda, Japonya, Hollanda, Norveç, Portekiz, Güney Afrika, İsveç ve Birleşik Krallık dahil olmak üzere sınırlı sayıda ülkede mevcut olduğu anlamına geliyor. Hizmetin aboneleri, normal spotify akış içeriğine erişmeye devam edecek, ancak ücretsiz hesaplarından yükseltme yapamayacaklar.

spotify apk

Peki Spotify, teknoloji dünyasında neden bu kadar çok konuşuldu? Yeni başlayanlar için, uygulama son derece yenilikçi ve son derece işlevseldir. Apple Watch ve iPhone 6s gibi cihazlarla iyi bir şekilde bütünleşir. Şu an itibariyle Apple’ın AirPod’larını destekliyor ve Safari ile entegre. Bunun dışında Android ve Windows mobil işletim sistemleriyle de çalışır.

Spotify Premium MOD APK
Spotify Premium MOD APK

Bu, tüketicilerin  aracılığıyla milyonlarca şarkıya ve diğer müzik içeriğine erişebileceği anlamına geliyor. Kullanıcılar Müzik, Rock, Dans, Filmler ve TV şovları gibi kategoriler arasında arama yapabilir. Elli milyondan fazla aktif kullanıcıyla, Spotify’ın bu kadar güçlü bir takipçi kitlesine sahip olması şaşırtıcı değil. Ancak, dikkat çeken sadece uygulama değil. Geçen yılın Eylül ayında, Apple’ın AirPod’larını müzik uygulamasına entegre etmeyi planladığını duyurdu. Ortaklık sayesinde insanlar seyahat ederken veya bir kafede otururken airpod’ları aracılığıyla müzik dinleyebilecekler.

spotify giriş

Mali konular söz konusu olduğunda, 2021 sonbaharında ilk halka arzı yapmayı planladığı yakın zamanda ortaya çıktı. Teklifin rakibi Deezer kadar geniş olmayacağını akılda tutmak önemlidir. Aslında, bu şirketin yakın zamanda feragat hizmetleri sağlayıcısı WorkRuff’ı satın almasını telafi etmeyebilir. Bir abonelik hizmeti işine yatırım yapmak istiyorsanız, Spotify kesinlikle kendi kişisel ihtiyaçlarınızı araştırmaya değer.

YouTube Music Premium APK indir

Artık akış işi için potansiyel büyüme rakamlarına baktık, fiyatlandırmasına ve stratejisine bakmamız gerekiyor. Diğer birçok yayın hizmeti gibi  da kullanıcılarına ücretsiz kullanım sunuyor. Abonelik planı aylık 2,99 ABD dolarıdır ve bu sınırsız kullanım içindir. Aboneler hem iOS hem de Android cihazlarda çalışan mobil uygulama üzerinden aboneliklerini yönetebilirler. Sürekli güncellenen 60 milyon şarkı listesi sunduğunu da belirtmekte fayda var. Bazı uzmanlar, Spotify’ın Apple ve diğer popüler müzik servisleriyle rekabet etmesinin imkansız olduğunu söylese de, rekabetin her zaman tüketici adına iyi olduğunu hepimiz biliyoruz.

Vegas Crime Simulator Mod Apk 2021 

Sonunda duyurulduğunda , pazar payına göre dünyanın en büyük müzik akışı hizmeti oldu. Sadece bu değil, ilk duyurulduğunda sektördeki en büyük abonelik hizmeti oldu. Bu tür bir varlıkla şirket, birkaç yıldır var olan diğer birçok şirketten daha büyük olmak üzere.