Temple Run apk indir
Rate this post

Temple Run apk indir , Temple Run kitap serisine dayanan sonsuz bir 3D koşucu video oyunudur. Bir arkeolog olan ana karakter, yol boyunca garip yaratıklarla savaşırken garip tapınakları keşfetmelidir. Oyuncu, eski bir eser alan ve ulaşmaya çalıştığı tapınağa giden yolda kısır maymun benzeri yaratıklardan kaçan tek bir kaşifi kontrol eder. Oyunun hikayesi oldukça doğrusaldır ve eserler Temple Run’ın etrafına rastgele yerleştirilmemiştir, bunun yerine oyuncunun Temple Run boyunca ilerlemelerini izlemek için bir harita kullanması gerekir.

temple run 2 apk

Temple Run: HD, kitap serisinden ilham alan bir android uygulamasıdır. Temple Run serisinin hikayesi, bir ormanın ortasında antik bir esere rastlayan bir arkeolog olan Leopold Bloom’un hayatını takip ediyor. Temple Run’daki tehlikeli ormanlarda ve hayvanlarda hayatta kalmanın tek yolu, arayışınızda size yardımcı olacak silahları ve büyülü güçleri kullanmaktır. Temple Run sadece kısa bir film olmasına rağmen, HD oyuna gerçek bir macera romanı hissi veriyor. Güzel bir karikatür tarzı arayüzü ile oldukça gerçek görünüyor ve iyi tasarlanmış bulmacalar ve gizli öğelerle dolu. Bu etkileyici oyun doğrudan android cihazınıza indirilebilir ve size harika bir oyun deneyimi sunar.

Temple Run

Temple Run’ın iki sürümü vardır: IOS için HD ve Android için diğer. İkisi de birbirine çok benzer oynuyor.  çeşitli ilgi çekici yerleri keşfederek ve bulmacaları çözerek başlarsınız. Tüm cazibe merkezleri çözüldüğünde, bir sonraki alana geçersiniz.  istediğiniz kadar keşfetmeye devam edebilirsiniz, ancak bir yerde takılırsanız, ana menüye dönebilir ve sorunu çözmek için sağlanan öğeleri kullanmanız gereken bir bulmaca çözme bölümüne geçebilirsiniz. Bu bağımlılık yapan oyun, belirli aralıklarla ekranda beliren bir karakteri kontrol ederek de oynanabilir.

temple run apk

Halle’s Game’in arkasındaki hikaye, filmdeki olaylardan 100 yıl önce, bir Alman doktorun ölümcül bir virüse çare bulmak için ormana bir keşif gezisine öncülük etmesiyle geçiyor. Ekibin bir parçası olarak Dr. Reinhold Venturella da ölümüne neden olacak çeşitli virüsler üzerinde deneyler yapıyor ama neyse ki Temple Run: HD versiyonu aynı sahneleri tersten göstererek sahneleri çok daha dramatik hale getiriyor. Oyunun bu sürümündeki kontroller, birçok oyunda bulunan tipik oyun kontrollerini kullanır: zıplamak için dokunun, bir silahı kullanmak için çift dokunun ve işaret etmek ve tıklamak için fareyi kullanın. Ayrıca arka planda, kullanıldığında sizi tapınak koşusu boyunca yönlendirecek bir dizi olayı etkinleştiren birkaç gizli öğe de bulabilirsiniz.

inşaat Sim 2014 Hileli Sürüm  apk indir

Ne yazık ki Halle’s Game, bu bağımlılık yaratan arcade oyununun en iyi versiyonu değil, çünkü onu bir mobil uygulama olarak eğlenceli ve işlevsel kılan çeşitli özellik ve seçeneklerden yoksun. Ancak, oyunun genel sunumu oldukça güzel ve bazı güzel görsel ikramlar sunuyor. Örneğin, arka planda, tapınak koşusu boyunca temelde yardımcı pilotlarınız olan birkaç küçük bot görebilirsiniz. Ayrıca, oyunun akıcılığına yardımcı olan, arada bir beliren birkaç bonus sahneyi de fark edebilirsiniz ve bunlar oldukça başarılıdır.

Temple Run 1

Oyunun ses tasarımı oldukça basit, ancak karakterlerin sesleri çok net ve büyük ölçüde karakter gelişimi sağlıyor. Gerçek sekansı sırasında, karakteriniz çoğunlukla sola ve sağa ve ayrıca yukarı ve aşağı koşma hareketlerini kullanarak ekran boyunca hareket eder. Bu hareketler sırasında ayrıca atlama, koşma veya nesneleri parçalama gibi eylemleri gerçekleştirmek için belirli düğmelere basmanız istenir. Oyunda sadece dört seviye ve toplamda on seviye olduğu için Temple Run: HD oynamaya alışmanız biraz zaman alacak, ancak bir kez yaptıktan sonra çok daha zevkli hale gelecek ve devam ettirebileceksiniz. farklı tekniklere gitmek ve ustalaşmak.

temple run 3 oyna

Oyunla ilgili en iyi şeylerden biri, herhangi bir donanım türü tarafından gerçekten kısıtlanmamanız ve hemen hemen her platformda oynayabilmenizdir. Bu, hareket halinde olsanız ve ev bilgisayarınızda fazladan yeriniz olmasa bile, en yüksek puanlı HD video oyununun keyfini çıkarabileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca oyunun keyfini çıkarmak için herhangi bir internet bağlantısı kullanmanıza da gerek yok. Bu, koltuğunuzun rahatlığında ücretsiz olarak oynayabileceğiniz anlamına gelir ve bu, çoğu insanın takdir edebileceği bir şeydir. Aslında, yavaş bir bağlantıya mı yoksa çevirmeli bir modeme mi bağlı olduğunuzu bile umursamıyorsunuzdur; : HD, iPhone ve iPad uyumlu bir oyundur.

Candy Crush Saga apk indir

Oyunun kontrolleri çok basit ve anlaşılır ve oyunun kendisi çok ilgi çekici. Orijinal emple Run oyununu daha önce oynamamış olsanız bile, bu sürümün yeni engeller ve oyun öğeleriyle orijinalinden çok daha zorlu olduğunu kesinlikle göreceksiniz. Orijinal versiyonu ve harika grafiklerini beğendiyseniz şanslısınız, ancak yeni bir oyuncuysanız Temple Run: HD de ilginizi çekecektir. Resmi  web sitesinden ücretsiz olarak indirdiğinizde benim kadar seveceğinize eminim. Birkaç dakika içinde : Vietnam’ın heyecan verici devam oyununa başlayabileceksiniz!