Touch VPN v1.9.15 Elite APK İndir
Rate this post

Touch VPN v1.9.15 Elite APK İndir Diğerleriyle Bağlanın Touch VPN ile, bulunduğunuz yerde bile kelimenin tam anlamıyla güvende kalabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan, bilgisayarınızı veya herhangi bir USB bağlantısını kullanmanıza gerek kalmadan web’e güvenli bir şekilde bağlanmak için bir Wi-Fi ağıdır. Kendinizi güvende tutmak için herhangi bir bilgisayar türünü kullanabilirsiniz.

touch vpn premium apk

VPN’in Faydaları Nelerdir? Bir VPN hizmetiyle çalışırken keyif alacağınız pek çok avantaj var. Her şeyden önce, dünya çapındaki kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacak hızlı ve kesintisiz hıza sahip olmanızı sağlar. İkincisi, sizi çevrimiçi gizliliğinizi istila etmeye çalışabilecek tüm reklamlardan da korur. Bu şekilde, her zaman hızlı ve güvenli web taramasının keyfini çıkarırsınız.

touch vpn apk

VPN Nasıl Alınır? Pek çok insan internetteki mahremiyetlerini korumak için vpns kullanır. Bu nedenle, nasıl ücretsiz VPN alacağınızı bilmek istiyorsanız, bu tür hizmetler sunan web sitelerinden herhangi birini ziyaret etmeniz yeterlidir.

ATA AÖF ÇIKMIŞ SORULAR GÜNCEL 2021

VPN için Hangi Uygulamalara İhtiyacım Var? Web’de anonim olarak gezinmek istiyorsanız, ios ve android VPN uygulamaları mükemmel çözümdür. Şaşırtıcı ve yenilikçi bir uygulamaya bir örnek Meez’dir. Gizliliğinizi korurken internette gezinmenizi sağlar. Ayrıca özel verilerinizi sorunsuz bir şekilde yönetmenize yardımcı olur.

touch vpn chrome

VPN web sitelerinden hangi Uygulamaları indirmeliyim? Orada birçok uygulama var. Bazıları ücretsiz VPN uygulamaları, bazıları ise yalnızca android telefonlar içindir. Uygulamaları web sitelerinden indirirken en son sürümü aldığınızdan emin olun. Yani, uygulamanın en son sürümünü indirdiğinizden emin olun.

touch vpn çalışmıyor

Son Özet Konu VPN olduğunda, her şey hızlanır. Bir VPN hizmeti, özellikle bölgenizde kapsama alanınız yoksa kesinlikle size iyi bir hız verecektir. iPhone kullanıcıları, cihazları hem L2TP/IPsec hem de PPTP’yi desteklediğinden şanslıdır. Böylece VPN, anonim olarak gezinmek ve yüksek hızların keyfini çıkarmak için iPhone ve iPad’de kullanılabilir.

Nova Launcher Prime Pro Apk indir

iPhone Marketten Engellendi mi? iPhone kullanıcıları internete her girmek istediklerinde VPN sorunuyla karşılaşıyorlar. Bazen VPN sunucuları açılmaz veya bağlanamazlar. Bazen bağlantı hızı çok yavaştır. Peki hataların arkasındaki sebepler nelerdir? Bunun en önemli nedenlerinden biri Google, Yahoo ve diğer web sitelerinden gelen reklamlardır.

 

iPhone kullanıcılarının VPN kullanmaya çalışırken hatalarla karşılaşmasının üçüncü nedeni Microsoft Store’dur. VPN, Microsoft Mağazası üzerinden çalışır ve Mağazanın konum sistemini kullanır. Bu nedenle, Microsoft Store’a her erişmeye çalıştığınızda VPN çalışmayabilir. Bu, Microsoft Store üzerinden Netflix’te bir film izlemeye çalışıyormuşsunuz gibi oldukça sinir bozucu, her zaman yüklenmeyecek. Bu nedenle, VPN bu soruna en iyi çözümdür.

Touch VPN v1.9.15 Elite APK İndir
Touch VPN v1.9.15 Elite APK İndir

Bu hataları çözmek için VPN sunucumuzu Open VPN v3.5’in en son sürümüyle güncellememiz yeterli. Open VPN web sitesinde mevcuttur. Yükledikten sonra Uygulamalar sekmesine gidin ve Gizlilik Politikası’nı arayın. IP adresimizin ayarına karşılık gelen Uzak/LAN yazanı seçin. Şimdi bilgisayarınızı yeniden başlatın ve VPN özel ağımızı kullanmaya hazırsınız.

 

Open VPN web sitesinde de sunulan Google chrome uzantısını da kullanabilirsiniz. Sadece Google chrome uzantısını yükleyin ve yükle sekmesine tıklayın. Bitirdiğinizde, cihazınızı yeniden başlatın ve VPN kullanmaya hazırsınız.

 

VPN hizmetine erişmenin en etkili ve güvenilir yollarından biri ücretsiz VPN uygulamasını kullanmaktır. iPhone, iPad veya iPod kullanıcıları, Windows uygulaması, Chrome tarayıcı veya Firefox aracılığıyla VPN’e erişebilir. Mevcut en popüler VPN uygulamalarından bazıları şunlardır:

 

iPhone, iPad veya iPod’unuza VPN kurmak çok güvenli ve verimli bir seçenek olarak düşünülmelidir. Bunu, farklı VPN paketleri sunan farklı sitelerden geçerek ve artılarını ve eksilerini gözden geçirerek yapabilirsiniz. Bu seçenek ile özel ağınızı daha iyi yönetebilir, internette işinizin ve sosyal ağların keyfini çıkarabilirsiniz. VPN, bir konumdan diğerine güvenli bir şekilde gezinmek isteyenler için çok faydalıdır. Peki, ne bekliyorsun?

Share Touch VPN v1.9.15 Elite APK İndir
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram