Truck Simulator PRO 2 apk indir
Rate this post

truck simulator pro 2 apk

Truck Simulator PRO 2’de, çeşitli yol çalışmalarına ağır ekipman teslim etmek veya bir şantiyeye kereste teslim etmek gibi yetenekli bir profesyonel kamyon şoförünün canlandırıcı deneyimlerini bir kez daha yaşayacaksınız. Yüzlerce zorlu görev sizi gerçekten çok uzun süre meşgul edecek! Kamyoncular artık dünyanın her yerinde bulunan çeşitli işletmelere ve endüstrilere mal ve hammadde teslim ederek para kazanabilirler.

 

Truck Simulator PRO 2, hareket etme, sürüş şeklinizi değiştirme ve istediğiniz zaman mola verme özgürlüğüne sahip bir açık dünya oyun ortamına sahiptir. Bunun nedeni, yolda tüm görevlerin tamamlanmış olmasıdır ve artık diğer işleri tamamlarken kamyonunuza dönüp dinlenebilirsiniz.  Oyunun açık dünya ortamı, benzersiz bir sürüş deneyimi sunuyor. Büyük bir kamyonda seyahat etmek için çok fazla zaman harcamadan bir kasabadan diğerine geçebilirsiniz!

truck simulator pro 2 europe apk

Truck Simulator Pro 2’yi kurduğunuzda, bir kullanıcı hesabı oluşturmak için kullanılabilecek bir uygulama CD’si takmanızı isteyecektir. Kullanıcı hesabı, yazılımın birçok farklı özelliğine erişmenizi sağlar.  yazılımına daha aşina olmanızı sağlayacak öğreticiler, ipuçları ve kılavuzlar gibi her türlü bilgiyi kolayca bulabilirsiniz. iPhone’unuz için modu indirmeniz ve oyunun arayüzünü değiştirmeniz için bir uygulama bile var.

Toca World apk indir

Truck Simulator PRO 2’nin temel amacı, para kazanmak için güçlü kamyonlar kullanarak işleri tamamlamak ve zorlukları tamamlamaktır. Mobil cihazlarda ücretsiz olarak sunulan çok oyunculu bir kamyon sürüş oyunudur. Bu oyunun heyecan verici yanı, bulunduğunuz her yerden oynayabilmenizdir. İnternet bağlantınızın olması gerekmez. Oyuna erişmek için cep telefonunuzu veya başka bir kablosuz cihazı kullanabilirsiniz. Bu, hareket halinde olsanız bile heyecan verici oyunu oynamaya devam edebileceğiniz anlamına gelir.

truck simulator pro 2 apk 1.8

büyük kamyonetler, kamyonetler, 18 tekerlekli ve SUV’lar gibi çeşitli kamyonları sürmenize izin verir. Oyun size araba sürmeniz için muazzam bir açık dünya sunuyor. Örneğin, düz asfalt yollarda, toprak sokaklarda veya ormanların içinden geçmeyi seçebilirsiniz. Tüm bu manzaralar sayısız olanaklara sahiptir. Hedef noktalarınıza ulaşmak için nasıl seyahat etmek istediğinize karar verebilirsiniz. Ve oraya ulaştığınızda, mal teslim ederek para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Truck Simulator PRO 2

Truck Simulator PRO 2, Ford kamyonları, Dodge Ram kamyonetleri, Ford’lar, Hummer’lar, Chevy kamyonları ve diğerleri gibi çok çeşitli araçlara sahiptir. Her araç, aralarından seçim yapabileceğiniz benzersiz özelliklere sahiptir ve hava yastıkları ve fren çubukları gibi ek özelliklerle donatılabilir. Kamyonlar, koltuklar, radyo istasyonları, bardak tutucular, bagajlar, torpido gözü, çakmak, alet kutusu ve hidrolik direksiyon gibi özelliklerle eksiksiz bir şekilde döşenmiştir. Bu, açık yolda araba sürerken ve görevleri tamamlarken veya muhteşem kamyon simülatörü oyunlarını oynarken fantezi görevlerine devam ederken saatlerce süren eğlencenin tadını çıkarabileceğiniz anlamına gelir.

truck simulator pro 2 apk sınırsız para

Truck Simulator PRO 2’deki heyecan verici açık yol maceralarının yanı sıra Truck Simulator EU’nun gerçekçi ortamında kamyon sürmenin heyecanını da yaşayabilirsiniz. Kamyon simülatörü pro’nun bu versiyonunda, malları teslim etmek, kargo taşımak, tren sürmek, otobüs sürmek ve daha birçok görev gibi gerçek kamyonlardaki görevler gibi bir hayat yaşayabilirsiniz. Euro için kamyon simülatörünün bu versiyonundaki kamyonlar en gerçekçi malzemelerden yapılmıştır. Örneğin, gerçek ızgara, kaput, şeffaf yan camlara sahip ön tampon ve gerçek üfleyicili arka lambalara sahip alüminyum gövdeye sahipler. Bu malzemeler, kamyonun gerçekten hayatınızın bir parçası olduğu hissini yaratır.

MİNECRAFT V1.17.30.20 / apk indir

Truck Simulator EU’yu ücretsiz oynayabilir ve hatta Pro sürümüne yükseltmek istiyorsanız Season Pass’i satın alabilirsiniz. Season Pass’i satın alırsanız, gelecekteki tüm güncellemelere erişimin yanı sıra sınırsız para kazanma benzersiz fırsatına sahip olursunuz. Şimdi  v1.6 oynamanın keyfini çıkarın!

 

https://bukanslotgacor.com/
https://bukanslot88.com/
https://bukanslot.today/
https://app-bukanslot.com/
BUKANSLOT
Slot gacor resmi
MBS88
https://inibukanslot.com/
juraganfilm
https://bukanslotonline.com/