Ücretsiz VPN’li Opera tarayıcı
Rate this post

Opera tarayıcısını kullanmak için ücretsiz olan ve bu harika web tarayıcısının tüm özelliklerine erişmenizi sağlayan bir  hesabınızın olması gerekir. Opera’yı denemekle ilgileniyorsanız, bu kolay adımları takip edebilirsiniz. Bu adımlar, Opera’yı nasıl kuracağınız ve VPN’nizi nasıl kuracağınız konusunda bir fikir edinmenize yardımcı olacaktır.

opera

o Kişisel bilgisayarınız için Opera tarayıcısını indirin. Bunu yapmak için web sitesinde verilen bağlantıya gidin ve talimatları izleyin. Dosyayı sitede de bulabilirsiniz. Sisteminiz Windows veya Linux işletim sistemleri ile uyumlu değilse Opera’nın Windows sürümünü kullanabilirsiniz.

opera vpn

o Ücretsiz bir VPN hizmeti kullanarak bilgisayarınızı internete bağlayın.  tabanlı bir VPN servis sağlayıcısı bulun ve kaydolun. Web sitesindeki talimatları izleyin. Opera tarayıcısının en son sürümünü edindiğinizden ve güvenlik ayarlarınızı sıfırladığınızdan emin olun.

opera vpn indir

o Android için Opera’yı indirin ve cihazınıza kaydedin. İndirdiğiniz dosyayı kurmak istediğiniz klasöre atın. Örneğin, Windows masaüstünüzde kullanmak istiyorsanız, android için Opera tarayıcısının indirilen dosyasını eklemelisiniz. Aynı şekilde android telefonunuzda kullanmak istiyorsanız, cihazı sakladığınız klasöre eklemelisiniz.

vpn indir

o Android için Opera tarayıcısını açın ve sağ üst köşedeki “Ayarlar” simgesine tıklayın. Bu sizi kullanmak istediğiniz dil, tarama modu, tarama geçmişi, yer imleri, eklenti türleri ve yer imlerinizin saklanması gibi farklı seçenekleri değiştirebileceğiniz opera ayarlarına götürecektir. tarama deneyiminizi daha hızlı ve kolay hale getirmek için. Bu seçenekleri seçtikten sonra, android telefonunuzda veya tabletinizde opera deneyiminizin keyfini çıkarabileceksiniz.

 

o Tarama deneyiminizi geliştirmenin bir başka yolu da  VPN ile kullanmaktır. Yavaş veya sınırlı hız sunan web sitelerine erişmek için bu tür tarayıcıyı VPN ile kullanabilirsiniz. Örneğin, bir video indirmenizi gerektiren bir video web sitesini ziyaret ediyorsanız, herhangi bir sorun yaşamadan hızlı bir şekilde görüntüleyebilmelisiniz. Bunu yapmak için hazır bulunan “vpn” eklentisini kullanabilirsiniz. Bu eklentiyi açtığınızda internetiniz hızlanacak ve videoyu sorunsuz izleyebileceksiniz.

Opera tarayıcı
Opera tarayıcı

o Kişiselleştirilmiş Haberler: Farklı türde haberleri okumaktan hoşlanan biriyseniz, android cihazınızda kişiselleştirilmiş haberleri ve hava durumu güncellemelerini kesinlikle seveceksiniz. VPN’li Opera tarayıcı ile, diğerleri arasında Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, Rusya, Fransa ve Avustralya dahil olmak üzere farklı ülkelerden en son haberleri içeren kişiselleştirilmiş haberlerin keyfini çıkaracaksınız. Bu eklentiyi, güvenli bir bağlantı kullanarak haberlerinizi önceden belirlenen zamanda otomatik olarak güncellemek için kurabilirsiniz.

 

Yukarıdaki adımları izleyerek  VPN ile başarıyla kurabileceksiniz. Daha önce de belirtildiği gibi, Opera tarayıcısının işletim sisteminizde iyi çalışmasına izin vermek için doğru yöntemi izlemeniz önemlidir. Bu yüzden bu makaledeki tüm adımları dikkatlice izlemelisiniz. Bunu yaparak, Opera tarayıcısını android cihazınızda sorunsuz çalışacak şekilde yapılandırabileceksiniz.

 

o Ana ekranda Gmail simgesini seçin: Ücretsiz VPN’li Opera tarayıcıyı kurduktan sonra yapmanız gereken sonraki adım, masaüstünüzden Google uygulamasını başlatmaktır. Google’ı masaüstünüzdeki kısayol simgesinden başlatabilirsiniz. Uygulamayı başlatmak için Gmail simgesine de çift tıklayabilirsiniz.

Bobs World apk

Google uygulamasını başarıyla başlattıktan sonra, ücretsiz VPN ile  yüklemeye devam edebilirsiniz. Bunu yapmak için, bluestacks kullanarak VPN’ye bağlanmanız gerekecek. Hesabınıza başarıyla giriş yaptıktan sonra, Opera tarayıcısının en son sürümünü indirmek için Google Play Store’a erişebileceksiniz. Android uygulamaları için Opera’nın en son sürümünün nasıl kurulacağı konusunda daha fazla yardım için lütfen ücretsiz VPN incelememize bakın.

Minecraft Apk En Son Sürüm

Ücretsiz VPN’li a sahip olmanın birçok avantajı vardır. Gelişmiş bir web tarayıcısı özelliklerinin yanı sıra hızlı ve verimli bir tarama hızına sahiptir. Güvenli bir ortamda internette gezinmenin etkili bir yoludur.  ücretsiz VPN ile kullanırken proxy ayarlarını değiştirmenize gerek yoktur. Bu, tarayıcıyı her açtığınızda bu bilgileri girmeniz gerekmediği anlamına gelir.

Share Ücretsiz VPN’li Opera tarayıcı
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Sizin için önerilen