Whatsapp Aero Apk 9.9 Güncel Sürüm
Rate this post

Whatsapp aero apk uygulamaları, nerede olurlarsa olsunlar arkadaşlarınızla bağlantıda kalmanın harika yollarıdır. Whatsapp aero apk Programın yeni bir versiyonu, profesyonel mobil uygulama geliştiricileri olarak deneyimlerini whatsapp’ın devrim niteliğindeki teknolojisi ile muhteşem bir uygulama oluşturmak için birleştiren Bozkurt Hazarr ve Fouad Moddouki tarafından yayınlandı. Whatsapp Aero, şehirde dolaşmanıza ve yasaklanmadan ihtiyacınız olan kişiyle bağlantı kurmanıza olanak tanıyan, ikinci yıl boyunca whatsapp’ın son derece geliştirilmiş yepyeni bir sürümüdür.

Whatsapp aero apk indir

Whatsapp aero apk uygulamasına bakarak uzun saatler harcadık ve genel performansı ve işlevselliği hakkında nihai bir karara vardık. Onu sevmemizin ana nedeni, çoğu insan için çok iyi bir haber olan ücretsiz olmasıdır. Ayrıca yükleme işlemi o kadar basit ve kolaydır ki, çevrimiçi olup uygulamayı bir saniyede indirebileceksiniz. Bunu iPhone’da ve ayrıca Android’de denedik ve her ikisi de gayet iyi çalışıyor.

Whatsapp aero apksa

Ancak bu uygulama bazı harika özelliklerle birlikte geldiğinden whatsapp aero’ya daha yakından bakmalıyız. Programın en büyük satış noktalarından biri, mevcut anti-spam sistemidir. Bu sistem, gönderdiğiniz hiçbir e-postayı silmeye çalışmadığı için piyasadaki çoğu istenmeyen posta önleme uygulamasına benzemez. Bunun yerine, şüpheli mesajları algılayarak ve bunları silerek veya incelenmek üzere telefonunuzdan kaldırarak çalışır. Telefonunuzda kayıtlı tüm kişileri görme yeteneği gibi başka özellikler de vardır. Bahsetmeye değer bir başka özellik de GPS konum göstergesidir, çünkü bu birçok kişi tarafından en çok istenen modlardan biridir.Spotify Premium Apk

 

Bu iki özellik tek başına harika ama whatsapp aero’nun da sunacağı çok şey var. Her şeyden önce, uçuş modunun tanıtımı. Bu, tıpkı gerçek bir uçakta uçtuğunuz gibi hava trafiğine bağlanmanızı sağlar. Bu uygulamanın sunduğu ikinci önemli özellik, yeni çekici kullanıcı arayüzüdür. Yine de stok menüsünü kullanacak olsanız da, arayüzün çok güzel ve akıcı olduğunu göreceksiniz. Ayrıca hızlı ve çok fazla hata olmadan yüklendiğini göreceksiniz. Helix Stack Jump Apk

 

Şimdi whatsapp aero’nun sunduğu bazı harika özelliklere baktık ama daha ilginç olan, arkadaşlarımızla iletişim kurmamıza nasıl yardımcı olduğu. Gönderdiğiniz metin ve görseller doğrudan herhangi bir instagram hesabına gönderilebilir. Daha da iyi hale getirmek için resimleri doğrudan instagramdan içe aktarabiliriz. Whatsapp aero, instagram hesabınızdan beğendiğiniz her şeyi paylaşmamıza izin veriyor. Ayrıca whatsapp’ta birine mesaj gönderirken artık kendi instagram sayfalarında görünecekler.

 

En havalı ve en kullanışlı özelliklerden biri, “beni izlediğiniz için teşekkürler” veya “merhaba” ve hatta şakalar gibi mesajlar gönderme yeteneğidir! Artık whatsapp aero entegrasyonu sayesinde bluetooth bağlantısı üzerinden şaka gönderebilirsiniz. Bu özellik bize birçok yönden yardımcı oluyor. Mesajları arkadaş listenizdeki herkese kolayca iletebilirsiniz. Artık tüm kişi listeniz, kişi listenizdeki herkes tarafından kullanılabilir olacak.

 

Whatsapp aero apk Tüm bu şaşırtıcı özelliklerin dışında önemli bir şeyden bahsetmedim. Şimdi bu makaleyi okuduktan sonra, whatsapp uygulamanızda bilinmeyen kaynaklara erişimi nasıl etkinleştireceğinizi bilmelisiniz. Öyleyse devam edin ve blogumdan whatsapp aero apk son sürümünü indirin. Bunu yaptığınıza pişman olmayacaksınız. Bu uygulamanın kurulumu ve kullanımı çok kolaydır. Yukarıda belirtilen adımları izlerseniz, yalnızca paranızın karşılığını almakla kalmayacak, aynı zamanda dünyanın her yerindeki herkesle güvenlik ve iletişim kurabileceksiniz.

Share Whatsapp Aero Apk 9.9 Güncel Sürüm
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram