World of Tanks Blitz apk indir
Rate this post

World of Tanks Blitz, ünlü  oyun serisine dayanan, oynaması ücretsiz yeni bir tank kavgası oyunudur. Oynaması ücretsiz, çok oyunculu, ücretsiz çevrimiçi ekip tabanlı MMO savaş oyunu Blitz, onu diğer benzer oyunlardaWorld of Tanksn ayıran birçok ilginç bileşene sahiptir. Örneğin, bu oyun, oyuncuların gelecekteki savaşlarda savaşlara hazırlanmak için kendi tanklarını inşa etmelerine ve özelleştirmelerine olanak tanır. Oyuncular, tankları ve silahları için yükseltme satın almak için gerçek para kullanmaya teşvik edilir. Bu,  Blitz’i çoğu durumda silah satın almak ve tanklarını yükseltmek için gerçek paraya ihtiyaç duymayan diğer çevrimiçi tank oyunlarından oldukça farklı kılar.

world of tanks blitz download

World of Tanks Blitz’de oyuncular bir tank oynama rulosunu alırlar. Oyuncular, oynamak için birkaç farklı tank türünden birini seçer ve ardından oyunun savaşlarına katılırlar. Oyuncular maçları kazanarak deneyim puanları ve gümüş kazanabilirler, bu da seviye atlamaya yol açar. Oyuncular ayrıca takımları savaşları kazandığında puan kazanır ve zaferleri için ek puanlarla ödüllendirilir. Sonuç olarak, kazanan takım artan miktarda puan ve nihayetinde zafer kazanır.

world of tanks blitz mod apk

Oyunda yer alabilmek için oyuncuların öncelikle bir karakter seçmeleri gerekmektedir. Oyundaki her karakter sınıfı, savaş sırasında onlara özel bonuslar veren kendi özel yeteneklerine sahiptir. Oyuncuya karşı oyuncu savaşları sırasında, oyuncular diğer oyuncuların tanklarına karşı “alay hareketi saldırıları” veya “oklar” olarak bilinen özel yetenekler kullanırlar. Bu saldırılar, kendi tankları karşı takımın üssüne veya işyerine daha fazla ateş açarken, rakipleri kısa süreliğine hareketsiz bırakma veya dikkatini dağıtma yetenekleri nedeniyle popülerdir.

world of tanks blitz apk

World of Tanks Blitz’de oyuncular çok çeşitli  arasından bir tank türü seçme fırsatına sahiptir. Bazı tankların isabet değerleri yüksek, ancak onarım oranları daha düşük. Diğer tanklar daha büyük hasara dayanabilir, ancak düşman hedeflerini uzaktan vuramazlar. Yine de diğerleri, bu niteliklerin bir kombinasyonuna sahiptir ve bu da onları savunma üzerine inşa edilen takımlar için ideal seçimler haline getirir.

world of tanks blitz hack

Önceki World of Tanks oyunlarında olduğu gibi,  Blitz, oyuncuların satın alıp tanklarına kurabilecekleri çeşitli silah ve ekipmanları içeren ayrıntılı bir araç kutusuna sahiptir. Bunlar, Field Marshal becerileri gibi tankların hasara dayanmasını sağlayan becerilerden, oyuncuların gerçek hayatta kullanılanlara benzer beceriler ve komutlar kullanarak tanklarına komuta etmelerine olanak tanıyan ileri teknolojiye kadar uzanır. Örneğin, World of Tanks Blitz oyununda, tank bombalama adı verilen bir beceri kullanılarak tanklara saldırmaları emredilebilir. Beceri etkinleştirildiğinde, seçilen tank kendini hedefe fırlatır ve bozulmadan muazzam hasar verir.

Minecraft Apk En Son Sürüm

World of Tanks’in önceki sürümlerinde olduğu gibi,  Blitz’in en son oyununda da oynanış, çeşitli farklı arazileri içerir. Oyuncular araçlarına çimenli ovalarda, kayalık çorak arazilerde ve hatta su altında komuta etmelidir. Bu oyunun en benzersiz yanı, oyuncuların her zaman karşı güçlerle kafa kafaya savaşmak zorunda olmamasıdır. Bunun yerine, akıllarını rakip takımlara karşı yarıştıran özel mini oyunlara girme seçeneğine sahipler.

War Machines Tank Army Game apk indir

Android cihaz için  Blitz’deki en heyecan verici özelliklerden biri çok oyunculu savaş özelliğidir. Bu versiyonda, her oyuncu tanklarını dokunmatik ekranlı bir cihazla kontrol ediyor ve amaçları diğer takımların tanklarını yok etmek. Bu görevi gerçekleştirmek çok basit; Oyuncular, kullanmak istedikleri tankları öncelikle oyun içi pazaryerinden satın almalıdır. Ardından, onları etkinleştirebilir ve savaşa gönderebilirler. Oyunun zorluk ayarlarına bağlı olarak, oyuncular mevcut tankların kontrolü için dört oyuncuya kadar savaşmasını bekleyebilirler.

World of Tanks Blitz apk indir
World of Tanks Blitz apk indir

Oyunculara kendi seçtikleri oyunu oynama konusunda daha fazla seçenek sunmak için oyun, oyuncuların oyun sırasında kullanmak istedikleri ekipmanı seçerek oyun deneyimlerini kişiselleştirmelerine olanak tanır. Ayrıca, oyuncuların oyunun farklı aşamalarında kendilerini temsil etmeleri için avatarlarını değiştirmeleri de teşvik edilir. Tüm özelleştirmeler tamamlandıktan sonra, oyuncular görevlerine başladıkları yerden devam edebilirler. World of Tanks Blitz bir teknoloji ağacı kullandığından, oyuncular deneyim seviyeleri arttıkça farklı teknolojiler seçmeye teşvik edilir. Kullanıcılar bir kez daha bu tank oyununun mükemmel bir arayüze ve birçok seçeneğe sahip olduğunu görecek ve bu da onu hem akıllı telefonlar hem de tabletler için en popüler ücretsiz oyunlardan biri haline getiriyor.