World War Heroes Apk 1.29.2 İndir

World War Heroes Apk, gerçek 2. dünya savaşı sahnelerini çok gerçekçi bir şekilde sergileyen ekstrem bir oyundur. Bu oyun, oyuncuların dövüş yeteneklerini göstermeleri gereken çok oyunculu bir çevrimiçi savaştır. Bu çevrimiçi oyunda temel olarak araçları ve düşmanları gibi yolunuza çıkan her şeyi öldürmeniz gerekiyor. Bütün bunlar airsoft silahları, makineli tüfekler ve ayrıca el bombaları gibi silahların kullanımıyla yapılıyor. Oyuncu, görevini tamamladığında ve ayrıca belirli bir süre hayatta kaldığında puan kazanır.

World War Heroes Apk Son Sürüm İndir

Bu oyun, ikinci dünya savaşı senaryosunda geçtiği için en gerçekçi olarak kabul edilir. Dünya savaşı kahramanlarından biri olmak için çevrimiçi olarak sunulan çeşitli görevleri ve görevleri tamamlamanız gerekecek. Siz de üst sıralara çıkmak istiyorsanız sıralamaların bir parçası olabilirsiniz. Oyundaki en iyi çok oyunculu askerlerden biri olmak için mevcut çeşitli mod seçeneklerine göz atabilir ve hangisinin sizin için en iyisi olduğunu bulabilirsiniz.

World War Heroes Apk

Bu oyun için en iyisi olarak kabul edilen modun adı World War Heroes Apk. Bu, KPIs Online Entertainment tarafından sağlanan ücretsiz bir moddur. Satın aldıktan sonra internetten kolayca indirebilirsiniz. Bu modda çeşitli stratejiler aracılığıyla çeşitli senaryoları ve seviyeleri oynayabileceksiniz. Ayrıca rakiplerinize karşı kullanmak için farklı silah ve zırhlara da erişebileceksiniz. Horizon Chase Apk İndir 

World War Heroes Apk Para Hilesi İndir

Sınırsız cephane mod bilgisine erişmek istiyorsanız satın aldıktan sonra satın alabilirsiniz. Bu mod size oyunda bulunan farklı silah ve zırhlar arasından seçim yapma fırsatı verecek. Bunları saldırılarınızda veya savunmanızda kullanabilirsiniz. Ayrıca yeterli kredi kazanabilmeniz ve birçok şeye erişebilmeniz için bunları tamamlamanız için size özel görevler ve görevler verecek.

 

Bu mod, bugün çevrimiçi olarak sunulan en popüler çok oyunculu oyunlardan biridir. Savaşta etkili bir şekilde kullanılabilecek farklı silahlara, zırhlara ve araçlara erişebileceksiniz. Ayrıca Amerikan, Rus ve Alman olmak üzere üç farklı takım arasından seçim yapabilirsiniz. Her birinin, tercihinize göre savaşı kazanmanıza yardımcı olabilecek kendi özel özellikleri ve silahları vardır. Görev ve görev programları açıkça belirtilmiştir ve rakibinizi mükemmel bir şekilde yenmek için ne yapmanız gerektiğini bileceksiniz. World War Heroes Apk’ı da satın aldıktan sonra satın alabilir, böylece takımlardan biri olabilir ve rakiplerinizi yenebilirsiniz. Soccer Stars Apk İndir

World War Heroes Apk Altın Hilesi İndir

Bu çok eğlenceli bir mod çünkü Solitaire adlı popüler kart oyununun çok oyunculu versiyonu. Solitaire oynamadıysanız kesinlikle bu modu oynamak isteyeceksiniz. Bu kart oyununun gerçek bir hayranıysanız, bu modu kesinlikle seveceksiniz. Tek yapmanız gereken World War Heroes Apk’ı Android cihazınıza yüklemek ve oyunu çok oyunculu seviyede oynama zevkini anında yaşayacaksınız. Ayrıca oyunu oynayarak para ve diğer ödüller kazanma şansına sahip olacaksınız. World War Heroes Apk, Android marketten veya Play Store uygulamasından kolayca indirilebilir.

 

World War Heroes Apk, aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç farklı moda sahiptir. Tek oyunculu bir kampanya veya çevrimiçi çok oyunculu bir oyunla oynayabilirsiniz. World War Heroes Apk’nin farklı özellikleri sayesinde rakibinizi yenmenin en iyi yollarını da bulabilirsiniz. Bu modun yanı sıra çeşitli ses efektlerinin ve görsel efektlerin keyfini çıkarabileceksiniz. World War Heroes Apk size iki farklı ses ve görsel efekt seti sunar – biri kahramanınız için diğeri düşmanlar için.

 

World War Heroes Apk cihazınızda herhangi bir zararlı yan etkiye neden olmayacak şekilde tasarlanmıştır. Ancak, değerli zamanınızı oyun oynamak istemiyorsanız, bu modu her zaman cihazınızdan kaldırabilirsiniz. Bunun nedeni, Google Play Store’da benzer ancak daha güvenli birkaç ücretsiz oyun daha olmasıdır. Bunun yerine bu oyunları indirmeyi seçebilirsiniz.

 

 

Share World War Heroes Apk 1.29.2 İndir
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir